Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Gergőke88 #79195 üzenetére

    Sony nem rossz. Vízálló, 5 napig bírja. Töltés gyorsan megvan, fél óra. Rezeg, ami nagyon jó azokra, amit írtam. Lehet zenét is vezérleni vele, csak neccesebb kijelző nélkül (oldalsó gomb megnyom, akkor felveszi a telefonnal a kapcsolatot, majd egy koppintás rá megállítja a zenét, kettő meg ugrik egy számot. Nem rossz megoldás, de nem is a legjobb, inkább ilyen félsiker íze van). A kijelző hiányzik, hogy lássam, milyen notifikáció miatt rezeg, illetve ki hív, vagy az egyszerűbb zeneléptetés miatt. Ezért lesz jó a Smartband Talk, erre fogok váltani.

    Ha most vennél, és nem tudsz várni pár hetet, akkor olyan, ami kijelzős és rezeg is, nem sok van, talán a Runtastic orbit, de azon nem tetszik az az egy szem p*ncipöcök gomb, de ezt ugye embere válogatja. Másfelé nem nagyon nézelődtem, az az igazság. Loop jólenne, ha már tele vagyok Polar cuccokkal, de necces,hogy nem rezeg, az nekem kell és szó sincs a Loop 2-ről sehol.

    Szóval részemről megvárom a Smarband talk-ot, az lesz a frankó, úgyis pár hét és jön: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák