Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Zjunior #78935 üzenetére

    Nem hiszem, hogy a sportolók többsége elhagyja a mellkaspántos, majdnem EKG pontosságú méréseket produkáló Polar és Garmin és egyéb cuccokat ezért.

    Egyébként odaírtam, hogy nem létszükséglet, nem tudom, mit vagy leakadva ezen. Pont, hogy fel tudom fogni.

    szerk.: Persze, hogy több van, de a funkciók többségét tudja a telefonom is. Igaz, azt nem a karomon hordom. Viszont mint mondtam, a sportolóknál, ahol számít a pulzusmérés pontossága és megbízhatósága, nem cserélik le a jobb rendszert (maximum azok, akiknek fizetnek érte az Apple-ék, hogy reklámozzák).

    Ja, és nem vagyok programozó, hanem grafikus.

    szerk.2.: Luxuscik igen, és nagy potenciál rejlik benne, és abban is biztos vagyok, hogy igen vastag réteg lesz, aki ezeknek a nagy hányadát egyáltalán nem fogja kihasználni. Egy dagadék amcsi meg nem emiatt fog sportolni, vagy esetleg 1-2 alkalommal lelkesíti a dolog, aztán "ennyi volt". Viszont legalább az óra majd közli a dokival, mennyi volt a pulzusa a szívrohama előtt, meg utána milyen szabálytalan. Végsősoron életet is menthet. Itt ugye nem a pontos EKG vonal a lényeg, hanem csak az, hogy adott időközönként hogy ver a szív.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák