Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz icecave #74908 üzenetére

    Na mindegy, mint mar írtam is korábban, itt vagyok még kinn az USA-ban, de felemás érzésekkel emberi kapcsolatokat illetően. Egyszerűen azt veszem észre hogy a többség szamara itt semmit nem jelentenek az emberi kapcsolatok. Par napja megismerkedtem 3 thai csajszival :DDD baráti viszonybol csak, az egyikkel mar hetek óta megbeszéltük hogy baratok leszünk, vasárnap pl egyutt kajaltunk. Na akkor hallottam utoljara róluk, azóta nem reagál a csaj az üzeneteimre. :DDD Fülig erő szájjal elvalunk, es azóta semmi. Teljesen váratlanul, a semmiből. Az a baj, hogy egyesek olyan váratlanul képesek emberszámba se venni a másikat, hogy ha egy ilyen társadalom vesz korul, el nem tudom képzelni kiben bízzák meg. Es van még egy par masik eset ahol az alaptörténet tôk mas, de a tanulság ugyanaz, hogy az illető szarba se néz. Mondjuk az emberek alapvetően baratsagosabbak, nyitottabbak, de mit er az egesz ha cserélődik a nép folyton. Szal igy konkrétan a mai nap jottem ra, hogy az összes barát akit eddig megismertem, azok vagy csak ugy lebegnek a levegőben, vagy csendben leleptek, esetleg mar kimutatták a foguk fehérjét. Ráadásul ezek egy része csaj. Na mindegy, ez van, csak lényegében megint a 0-rol kezdhetek ismerkedni...

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák