Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz r3dsnake #67972 üzenetére

    Ígyis-úgyis megnyitod az office appot, nem tökmindegy bydefault van-e fenn? Ha pedig megnyitod már a sync is lefut egyből. - a onedrive-ra fut le, mást nem enged. Ennél a pontnál írtam, hogy emiatt egyenlőek.
    Mi a gond a WP-vel?
    - Nincs eljes backup (appok beállításaival, mentéseivel együtt) felhőbe - Ezeket menti le: alkalmazáslista+beállítások (ua mint iphone-n), smsek, fényképek (rögtön megy a skydrive-ra, amit azonnal felismer és mappába rendezve mutat a gyári képnézegető) - nem tételesen, de ugyanezt csinálja az iphone is
    - nincs normális app kínálat - ezt aláírom, de ami nekem kellett, az megvan. De annó az app store is ennyivel nyitott, és jobb tartalom sem volt. Idő kell és ok. De ahogy írtam, van olyan, ami itt jobb :P
    - nincs normális push kezelés (X időközönként frissíti a csempéket, nem push-tól függ a tartalma, valamint így "beleolvas" az üzikbe is, és szinkronban sincs.) WP-s ismerőseimnél folyton kiírja a facebook, hogy "seen" közben meg rá sem néztek, és marhára idegesítő. - azokat rögvest frissíti, amire üzenet jön (whatsapp, email , nem fogadott hívás stb). Ha azt vesszük, ilyen élőcsempés nincs az iphone-n, így már ez is több! Facebookot nem használom. De gondolom ez a facebook sara...
    - nincs egy laza mozdulattal elérhető zseblámpa ios 7-ig iphone-n sem volt. Amúgy van rá app, ahogy ios 7-ig iphone-ban is.
    - nincs normális voice asszisztens - 8.1-től lesz
    - nincs DnD - 8.1-től lesz
    - A rendszerhangok összefüggenek a hangerőszabályzóval beállított hangokkal. Ráadásul itt külön gombon kell némítani, esetleg erről a rezgést levenni. - 8.1-től lesz
    - nincs Google Hangouts - ez a google sara és nem a wp-jé
    - Csak Internet Exploler (így browser sync sincs) - ez igaz
    - Nem egyszerre mennek ki a frissítések (régió/szolgáltatófüggő) - hát iphone-nál lehet minden kijött, de így is várni kellett a szerverek túlterheltsége miatt. :DDD
    - Nincs százalékos akksikijelzés - ez igaz, de van rá megoldás (jobb, mint az iphone-nál)
    - Nincs noticenter - 8.1-től lesz

    Látom zavar titeket, de akkor pontosítok.
    8.1-től egyenlő lesz a két fél.
    De nem kell áttérni, csak mint infó közöltem.

    (#67973) Tim82: nekem nincs ott. De mindegy, a sajátomon ott van, az a lényeg. :K

    (#67976) r3dsnake: ha a lockscreenre teszed ki, akkor a find my iphone-t fölösleges bekapcsolnod! Ellopják és egymozdulattal repülőbe teszik. Minden családtagnál az az első, hogy kiveszem a lockscreenről azt a sz*rt. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák