Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    madgie:

    Egyébként ha jól rémlik, az utolsó itthon is forgalmazott Motorola mobilok a Milestone 2, Defy, Defy+, Defy Mini és talán az Atrix 4G voltak, az utánuk jövőknél gyárilag nem is került bele a magyar nyelv. Az Atrix 2-nél már biztosan egyik PH!-s fórumtársunk, _ghiottone_ végzett magyarítást, én is az általa magyarított/módosított, de amúgy gyári 4.1.2-t használom az Atrix 2-n. A Moto G-nél szintén ő csinálta meg nemrégen a magyarítást. Nem tudom, hogy Moto X-re valaki összehozza-e valaha is, sokkal kevesebb embernek van itthon, mint G-ből...

    Mivel a Motorolának érthető okokból nem vagyunk számottevő piac, nem csoda, hogy az újabb Motorola telefonok gyári ROM-jaiba nem kerül be a magyar nyelv. A magyar nyelv és hazai forgalmazás hiányát amúgy én is sajnálom, a Motorola egyike azon kevés Androidos gyártónak, amelyet tényleg szeretek, mert tudtak nagyon egyedi és innovatív dolgokat letenni az asztalra az utóbbi pár évben is. (Motorola Lapdock, valaki? :) )

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák