Új hozzászólás Aktív témák

  • vadászcsiga

    félisten

    válasz Xero #56782 üzenetére

    Már meg ne haragudj de te ugyanúgy megideologizálod miért kell méregdrága macet használnod mint Sö a phableteket. Lehet mérgelödni de ameddig vannak ilyen készülékek, addig igény is lesz rá. Itthon a műszaki áruházakban nem nagyon láttam viszont ahogy tegnap írtam a becsi MM-ben volt bőven es nem hiszem hogy csak érdekesség miatt tartják.
    Én örülök hogy növelik az iPhone-t, az en szememnek egyszerűen kicsi a kijelző, a betűk meg bébihangya mértékűek.
    Tegnap azt is említette valaki hogy az 5" körüli telefonok kijelzoit egy kézzel nehéz kezelni. Az enyémen pl úgy van megoldva az UI hogy egy swipe-al jobbra balra lehet mozogni a beállításokban, a telefonkönyv felületén stb. A tarcsázót attól függően hogy jobb vagy bal kezes az ember, a hüvelykujj közelében lehet rögzíteni, ahogy a billentyűzetet is.

    Icecave
    Én allomunkát végzek, es gyakorlatilag ugyanott tartom munka közben a telefont ahol a 4S-t tartottam. Minden csak megszokás kérdése. Nem lehet olyat kijelenteni amit Xeroék erőltetneki hogy szifonon kívül egyetlen telefon sem alkalmas arra hogy ruhazsebben tartsuk :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák