Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #39602 üzenetére

    Témához is érkeztünk :D

    Csak egy megjegyzés, akkor gyorsítsuk meg, amit írtál és képzeld el mondjuk a naponta 2-3-at. Akkor melyik is a jobb? Szerintem nincs ezen mit "rinyálnod", igazából nincs 2 egyforma ember, és különben is a heti 3-napi- 3 között bármi teljesen egészségesnek számít, de ez is csak egy ajánlás, majd ha a gasztrósoknak szól a gyógyszergyár, hogy kevés gyógyszer fogy, majd alakítják a keretet, hogy minél több ember férjen bele és kelljen felírni neki valamit. Sajnos ilyen világot élünk. Ez megy a magas vérnyomással is, azt is folyamatosan csökkentik a felső határt, minél több embernek írhassák fel, mert az orvostudomány sajnos tünetet kezel, nem okot.

    DanielK: a vastagbélráknak több köze van a brutális mennyiségű rossz szénhidráthoz, mint a rostokhoz (nem úgy,ahogy elsőre gondolnád, mert ennek is az inzulinhoz van köze). Persze, attól függ, melyikünk milyen irodalmat olvas ugye (hisz amit az előbb írtam arra a neten találtam cikket (miszerint a banán lúgosít), szánalmas sajnos, hogy mennyire hiteltelen dolgokat is leírnak mindenhol, illetve féligazságokat, csak hogy többen olvassák az oldalt.

    Na, mindegy. Be kéne fejezni ezt a magasröptű tudományozást, lassan SÖ-nek érzem magam (bocs SÖ) ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák