Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    válasz r3dsnake #30854 üzenetére

    Nekem volt egy Nokia 9300i-m. Az már annyira nem volt nagy darab, de azért önvédelemre még jó lett volna :)
    Rezgő nem volt benne, cserébe nagyon lassú volt, a netezés is csigalassan ment, a wifi egy óra alatt leszívta az amúgy jó állapotu akksit, programot pedig nagyon nehéz volt rá találni. A kedvencem az az ébresztőóra volt, ami a belső kijelzőn full képernyős volt és piros számokkal írta az időt. Este nagyon hangulatos volt, de érdemes volt töltőte dugva használni, mert merült tőle a telefon rendesen.
    A billentyűzetét és a joyt szerettem rajta és a duplájáért adtam el, mint amennyiért vettem :)

    Szinte minden telefonomhoz van valami szép emlékem, kevés olyan volt, amit ne szerettem volna. A Nokia N90-ben nem volt rezgő, de volt helyette forgatható kijelző és kamera (egyik kedvencem volt), a Samsung G800 jó hangzású fém dög volt (sajnos gyenge, zárt oprendszerrel, mégis nagyon szerettem), a Nokia 6230 egyszerű, de nagyszerű, akkoriban szokásos Nokia telefon volt jó összeszereléssel, nagy tudással (és nekem kifejezettem tetszett a 128x128-as kijelzője), a Samsung D900i a kevés újonnan vett telefonom egyike volt, nagyon szép fémhatású műanyag előlappal (ami hamar elkezdett kopni), a Motorola V80 az egyetlen, amiben kárt tettem (ittas állaptban kettétörtem, azóta vettem egy másikat, ami a fiókban pihen), az SE K800-zal több száz órát neteztem, a vakuja pedig fantasztikus volt (a qcif video már nem annyira), a második SE P800-am le volt kódolva és dán nyelvre volt állítva, de mindkettőt megoldottam, SE K320-on a Doom rpg-t toltam sokat, a HP iPaq 514-nek brutális akksija volt (4 napot simán ment wifizéssel), a Motorola C261-nek a kicsit gumiszerű borítását szerettem (ez is a fiókban van), az MPX200 volt a hekkelős telefon, mindenféle oprendszer és program megfordult rajta és ekkoriban volt divat az 1000 sms-es csomag a vodánál, a Nokia 3230 az egyetlen telefon, aminek biztos, hogy oxidálódott a fém középkerete és szinte mind rossz állapotú volt használtan (ehhez ingyen jutottam, mert nem ment tovább a Nokia logonál bekapcsnál, egy reset segített neki), a Nokia 3650-en sose tudtam háttérnek képet betenni, így mindig fehér volt, a 6680 egyszerűen tökéletes volt, viszont az utángyártott ház egy óra alatt lekopott, a 8800 gyönyörű hanggal nyílt ki és csukódott be, a Samsung Galaxy 3-mal rengeteg szívtam, főleg a térerővel, ami olyan volt mint a mese, hol volt, hol nem volt, a Sony J6-nál belefutottam a hangszóró problémába, mert ennél ennek a rezgése volt a telefon "rezgőmotorja" és emiatt mindben tönkrement, az SE K750-nél ismét felfedeztem az utángyártott ház szépségeit, az ugyanis kicsi volt a telefonra és az alaplap nem fért bele, az SE T300 volt a Pannon egyik első színes telefonja és ezzel csináltam majdnem 20 ezres számlát a wap miatt, az SE T230-at apám adta makulátlan állapotban, tartozékokkal és 7 óra beszélgetéssel (pedig évekig használta), a Nokia 3210-est találtam, fél évet használtam, aztán egyik nap suliból hazafelé menet elázott a táskámban a nagy esőben, az LG KP502-t valamiért sosem szerettem, a rezisztív kijelzője maga volt a borzalom (inkább elcseréltem a Nokia 8800-ra egy rendőrrel, a Voda 845-nek pedig a navigombját kellett takarni napsütésben, mert különben össze-vissza ugrált a menüben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák