Új hozzászólás Aktív témák

  • GALARDO

    addikt

    válasz nggabi #12122 üzenetére

    viszont mr x véleményével egyetértek h nekem legalább van választási lehetőségem, neked viszont az lesz amit az apple "rádtukmál"...

    Milyen választási lehetőségről beszélsz? Ja bocs, neked 4" felett, nem számít tepsinek, egy telefon. Én örülök, hogy 3,5-es. Már megint, ez az Apple rám tukmál duma. :W Nem lehet megérteni, hogy nekem ez a megfelelő méret, vagy akkor mért választottam a defyt, vagy mért akarok Ilyet, defy utódnak? Mert nincs választásom? Most az tök mind1, hogy strapa telefon, ha nem lenne az, akkor is azt választanám, másodtelefonnak tökéletesek. De mint látod, ez is az android, alsóbb szegmense. Tehát, most miről beszélünk?

    és ha majd jön a 4,5"-os i5(6) majd itt fogok sírva röhögni ;]

    Csak nyugodtan, ha ez bekövetkezik, akkor: 4S. ;) Mivel, az i4 annyira lenyűgözött, az átláthatóságával, a gyorsaságával, az alkalmazásboltjával, és hogy 1x sem járt szervizben. Így én úgy döntöttem, hogy maradok, a szifonnál.

    Mr X: Miért pont 3.5"? Ja, mert az iPhone akkora? És miért csak a csúcshardver? Kijelzőméretről van szó.

    Nem is tudom, mert én szeretek nagy "igényű" játékokkal elütni az időt, és mind ezt, gördülés mentesen.

    [ Szerkesztve ]

    How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Új hozzászólás Aktív témák