Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Dr. Oid #309239 üzenetére

    Amikor mezei mobilról - SonyEricsson Z600 - váltottam Symbian S60-ra, szívem szerint a falnak rohantam volna. Amikor S60-ról váltottam Androidra, eleinte erős suicid késztetésem voltak.
    Amikor először találkoztam MacOS-sel, szerettem volna egy kihegyezett karóval torkon szúrni azt a barmot aki megálmodta. Majd elkezdtem linux-ozni és eljött az érzés, hogy beleharapnék az almába. Így lettem Win-esből almás. 3 nap elég volt, hogy megszokjam a MacOS-t. Hiba nélküli? Nem. Tökéletes? Hajajj... Nagyon nem... Hisztis? :F Néha rosszabb mint egy szőke olasz nő. :DDD (épp most kényszerülök lecserélni egy 3,5"-os külső RAID házat mivel PC-n és Manjaro-n tökéletesen működik, ellenben a Mac Mini bacik felismerni)
    Ha váltok - átgondoltam az utóbbi hetekben sok mindent és vannak dolgok amiket elengedek, és egy nagyon nagyot lépek - Android-ról iOS-re valószínűleg lesznek problémáim, de remélhetőleg a helyén tudom kezelni.

    #309235 FerNandor
    Azon szerencsés helyzetben vagyok, hogy egy kollégának van 15Pro-ja. Elkérem tőle és lövök pár teszt 48MP-es proRAW-ot.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák