Új hozzászólás Aktív témák

  • magicbox

    senior tag

    Sziasztok! Megvan végre a 15PM. Nagyon tetszik, mindent megoldottam, megtaláltam (13 év android), nem is igazán tudok belekötni semmibe három dolog kivételével.

    - Vissza gomb hiánya a jobb oldalon (mindegy megszokom)
    - Minden billentyűzetnél (saját, swiftkey, gboard) az összes létező, magyarban nem használt ékezetes betű közül megtalálni egy sima é-t vagy á-t. (mindegy ezt is megszokom, de legalább a diktálás sokkal jobb, mint androidon)

    - A harmadik, legnagyobb gondom... BT hangerő. Régebbi KIA Ceed-em van. AUX bemenettel, van rajta egy nagyon korrekt aptx hd bt vevő. Androidon ugye van ilyen lehetőség, hogy a BT hangerőt fentebb viszi a "védett" szint fölé, ha engedélyzem, és akkor normálisan meghajtja a vevő a kocsi hangrendszerét. iPhone-nál ilyen lehetőséget nem találtam. A "Hangerő-korlátozás" maxra állítása nem old meg semmit (kikapcsolva hangosabb, mint azzal 100%-on), És az se, hogy milyen eszközre állítom (autó, felhallgató stb.) Bármi ötlet, amire én esetleg nem jöttem rá?

    iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

Új hozzászólás Aktív témák