Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz xhege #293315 üzenetére

    Akkor sajnos nálad csak a csuklós megoldás jöhet szóba. Itt kötött a mandzsetta: Intelli Wrap mandzsetta HEM-FL31-E

    Az OMRONt egyébként azért ajánlom, mert az orvosok is ezt a márkát preferálják. Méréstechnikával is foglalkozom, és így ha nem is vagyok otthon benne, többet tudok a témáról mint egy átlag ember. Ezek a készülékek a gyárból kalibrálva jönnek ki, valamint ha akarod évente kalibrálják is a márkaszervizben. Mindig van hozzá kiegészítő.

    mogyesz: én is nézegettem, vacilláltam esetleg az Evolv beszerzésén, de a mandzsetta cserélhetősége miatt lett az M4. Ketten használjuk és nagy királyság a csúszó kapcsolós felhasználó váltás. Az M7 ugyan azt tudja, csak ott a két mérést egyszerre látod. TÉnyleg nagyon jó, hogy az adatokat át lehet húzni az Apple Egészségbe, nekem ez volt a másik preferencia pont. Testösszetétel-elemzőnek meg az OMRON Vivát vettem meg. Itt is frankón kezeli a több felhasználót, nem keverednek az adatok.

    Aki nem tudná, az OMRONnál kétszer kell mérni 10 perc különbséggel és az átlag érték lesz a vérnyomás. Mert, hogy arra is figyelnek, hogy egy mérés nem mérés :)

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák