Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    sziasztok!

    iphone 11-et rendelnék (céges vásárlás lesz, szóval az 1 v. 2 év garancia/jótállás nem érint), de adódott pár kérdésem:
    - nextelshopot néztem, mint olcsó beszerzési hely, ami működő cégnek néz ki (van lezárt üzleti évük, stb) - itt ténylegesen gyári gar. van az iphone-okra?

    11 pro-val mennyivel lennék előrébb (méretre jobb lenne, de +100k-t elkölteni nem látom indokoltnak elsőre), ha:
    - napsütésben is kell hasznom - a pro nagyobb fényereje jól jön (tegnap tűző napon az elvileg 550nit-es honor 10-en kb semmit sem láttam)
    - helyszínbejáráskor néha jól jönne a nagyobb zoom (részletekre kell ránagyítani 6-8-10 m-ről)
    - pwm nem zavar (s8plusom volt majdnem 2 évig)

    alapvetően erre használom a telefonom:
    - telefonálás - néha napi 2-3 óra is összejön
    - útvonaltervezés
    - fotózás - helyszínbejárás, felmérés esetén, feltételezem a night mode jól jön pl világítás nélküli padlásokon, ahol minimális fény van - az XS-t ezért vetettem el, mint opciót - vagy ez jobb választás lenne?
    - net, mail, üzenetek olvasása. játszani nem játszom, pár alkalmazást használok csak.
    - videózni nem szoktam

    az iphone 11-gyel kapcsolatban látatlanban még a kis felbontás miatt is van fenntartásom (most honor 10-em van - 432 ppi-vel, előtte s8+ 529 ppi-vel). ez mennyire vészes?

    a fenti használati jelleg esetén megéri a 128 gb-os modell a 25-30k-s felárat?

Új hozzászólás Aktív témák