Új hozzászólás Aktív témák

  • #03372544

    törölt tag

    válasz devil-k #143320 üzenetére

    Hát itt legalább hetente egyszer feljön a "hogyan kell csengőhangot csinálni" című probléma (én speciel pont lesz. droidon se jutott eszembe soha csengőhangot buherálni).
    Aztán van a "miért nem tudok csak úgy zenéket felmásolni" dolog, merthogy iTunes kell hozzá.
    Előkerül sokszor a bluetooth fájlküldés dolog, ugyebár jailbreak nélkül azt se lehet, plusz az örök klasszikus a "gyorskapcsoló miért nincs a mobilnetre".
    Néha megemlítik, hogy iOS-en nincs iigazi multitasking, ami való igaz, de ez is olyan dolog, hogy én nem akarok SETI-t futtatni a háttérben, máshol meg soha nem jött elő a hiánya.

    Ami viszont bazinagy előnye az iOS-nek, az a normális backup funkcionalitás.
    Ha valamiért újratelepíted, reset-eled a telefont, a mentést visszatöltve még az ikonok is az eredeti rendben jönnek vissza. Na ilyet droidon nem láttam.

    Ami pedig fekete pont: az iOS frissítés nagyon aggresszív, nem lehet kikapcsolni (JB nélkül), hogy ne töltse le újra és újra a frissítést. Ha frissítettél, csak pár napig lehet visszatérni a régebbi verzióra, később már sehogyan sem!
    (láttam a metrón egy csajt 4S-sel és a 9-es iOS-szel, rányomott a facebook-ra, mentünk egy megállót mire bejött neki)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák