Új hozzászólás Aktív témák

  • factory2010

    csendes tag

    válasz B-L-A-C-K #140336 üzenetére

    Iphone 4s-el kapcsolatban továbbra is kérem a segítségeteket. Köszönöm előre is.A 10 óra készenlét alatti 7 óra használatot nem tudom megemészteni, mi az ördög zabálja a memóriát.
    Bevittem szervizbe, hogy az itunes-al dfu módban a 9.3.2 rendszert újra rátegyék, de a telepítés után sem oldódott meg a probléma. A szervizben sem tudták megmondani, hogy mi oz oka annak, hogy ilyen magas a használati idő, pedig a készülékhez hozzá sincs nyúlva.. Nincs ötletem mit lehet csinálni. Szeretném megkérdezni, hogy akinek iphone 4s -es készüléke van, az aida64 applikácóval megnézné nekem, hogy mennyi a szabad ram? (Jó lenne tudni, hogy 510 mb ram memória kell- e az ios 9.3.2 rendszerhez, mert nálam sajnos ez a helyzet. Szabad ramom 10 mb. Nem túlzok 10 megabájt. Már egy hete ezzel a szaros iphone4s-el kínlódok, sikertelenül. 3 db akksit próbáltam ki, új rendszer lett feltéve, szervizt is megjárta, (lassan már egy új 4s vehettem volna, annyit ráköltöttem,) de még mindig rossz valami.
    De mi? MI okozza azt, hogy a telefon nem tud készenlétbe menni? Várom a hozzászólásokat. Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák