Új hozzászólás Aktív témák

  • sziszi-fuszi

    senior tag

    válasz headhunter #1860 üzenetére

    Azt kellene először is eldöntened, hogy mindenből a legjobbat szeretnéd-e, avagy a költségeidet szeretnéd minimalizálni? Ha az utóbbi, akkor mindegyikből a számodra leginkább szimpatikust. Ha az előbbi, akkor meg kérni kell az ügyfélmegtartót. (Nálam csak T és Vodkafon van.) Ebből egyenesen következett, hogy internet Telekom optika. Atom stabil, megbízható, folyamatos, csak dicsérni tudom! De nagyon nem szimpi az elavult és rossz IP tévéjük, ezért a tévé Vodkafonos (Ex UPC), A minőséggel nincs gond, több lehetne a HD. Három kártyával fizetek 4990 forintot, a 1000/1000-es netért pedig 4290 Huf-ot egy soha semmire nem használt alap telefonnal együtt, mert így olcsóbb).
    Még annyi, hogy nálad valószínűleg elérhető a FLIPP is, nézd meg. Árban még jobb, mint a DIGI.
    Ami engem illet én a te helyedben valószínűleg a DIGI tévét és a Telekom optikát választanám. Mégpedig azért, mert a Digi tévéjét akárhány tévén nézheted, a T-s optika internetben veri a Digit szolgáltatásban biztos, árban meg szinte mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    Mi alá kell írás?

Új hozzászólás Aktív témák