Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Sziasztok!

    Tud valaki olyan internet sebességmérő oldalt ahol lehet lehet konfigurálni a mérés időtartamát? Értem ez alatt, hogy pl. be lehessen állítani azt, hogy 2 percig mérje a letöltési sebességet. Van egy olyan gyanúm, hogy a szolgáltatóm csúnyán megvezet :( Váltottam a nemrég beharangozott nagyobb díjcsomagukra mellyel párhuzamosan egy 2 éves hűségidőt írtam alá, de a szolgáltatás nagyon úgy néz, hogy szemfényvesztő módon csak egy egy sebességmérő teszt lefuttatásáig hozza a díjcsomagra vonatkozó sávszélességet. Egy-egy nagyobb fájl letöltésénél látható jól, hogy kb. 1 percig (de szerintem stopperrel mérhető, ellenőrizhető és reprodukálható a mérési eredmény) megközelíti a díjcsomagra vonatkozó sávszélességet, majd ezt követően visszaesik a 1/2 - 2/3-ára és e között ingadozik egészen a letöltés végéig. Az nem történik meg még véletlenül sem, hogy a letöltési periódus alatt akár egyszer is elérje az előfizetett sávszélességet, kizárólag csak megközelítőleg az első 1 percen. Most töltöttem le STEAM-ről 13GB-ot, ez idő alatt sem nőtt meg egyszeresem a letöltési sebességem, ami a letöltési grafikonon is jól látszik (tényleg ezt nem lehet valahogy lementeni?) de ugyanez a helyzet torrentnél is seederek számától függetlenül, és felhőből való letöltéskor is.

Új hozzászólás Aktív témák