Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Shokkolo #2915 üzenetére

    Szerintem a memóriát hagyjuk ki a buliból, ugyanis most haswell tuningról beszélünk, nem memória tuningról. Akármennyire szorosan is kapcsolódik a kettő egymáshoz, a végén még a táplázat 2 km széles lesz és tele lesz felesleges infóval. Aki kíváncsi arra, hogy a memóriát hogy húzta egyik-másik user a procival, az rákattol a user linkre és egy privátban megkérdi....

    Felvittem egy új oszlopot.
    Arra gondoltam oda beleírja a user hogy milyen tesztképeket csinál és egy darab linket rátesz.
    például:
    Linx, CPU-Z, Aida64, Coretemp.
    Verziószámot felesleges írni az látszik a képen úgy is. Aki a sajátját hiányosan/gyanúsan tölti ki, attól megvonjuk a szerkesztési jogot és nem kerülhet fel a listára többé.

    Szóval aki szeretné magát beírni az kérjen jogot a spreadsheet szerkesztéséhez és adok neki! (vagy a spreadsheeten keresztül kérsz vagy privátban küldesz egy email címet)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák