Új hozzászólás Aktív témák

  • scarbantia

    aktív tag

    válasz Francia91 #49700 üzenetére

    Ennyit én sem. Ha tuti jó széria lenne, ami nem hibásodik meg, akkor még igen.
    3-4 hónapja lesem a piacot, ez a harmadik(!) 4:3-as képarányú T61p amit hirdetnek, egy volt a német ebay-en, egy Amerikában, egy meg most itthon. Az aranymosás lehet hatékonyabb, mint a Frankenpad donor keresés.
    Amúgy meg annyira nem jössz ki rosszul, ha maradék T60p-t is eladod, végül is csak kicseréled a két gép belét, 20-30e Ft-os ráfordítás, attól függ, hogy mennyiért megy el a maradék.

    A T500 tökéletesen felejtős. Lehet hogy új, meg olcsó, de számomra értékelhetetlen a kijelző miatt.
    Elsősorban fotós, néha grafikus munkák bemutatására kell adott helyen.
    Alapvetően asztali gépet használok, minőségi monitorral, de időnként kell a laptop.
    Igazából ha lenne két izmosabb asztali gép, akkor maradhatna még egy darabig a T60p, mert akkor csak prezentálni kellene a munkákat rajta. Most kicsit megy a sorban állás a feleségemmel, ő grafikus, én fotózok, be kell osztani az munkarendet. Valami csodaTN-es W széria lesz előbb utóbb, de az most kicsit sok is, meg szívesen elszórakoznék egy ilyen Frankenpaddal, szeretem az ilyen leleményes moddokat.
    A W szériákban mondjuk a 16:9 határozottan nem tetszik. A 16:10-el még kiegyeznék, de abból meg nincsen normális panel.

Új hozzászólás Aktív témák