Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz tresh #35232 üzenetére

    Azt neked kell tudni mekkora méret kell. Magát az x64 W7-et 10 gigára feltoltam, úgy hogy számomra minden felesleges dolgot kikapcsoltam. Pl hibernáció, vagy virtuális memória. Szabadon kell hagyni 10-15% helyet a trim miatt, ezt még kalkuláld bele.

    LonGleY: Ennyiért T400-at vagy x200-at kaphatsz, mindkettő nagyon jó gép. Ha nagyobb méret is játszik akkor IPS T60, esetleg T500 ami árba belefér, de az már normál panelos. Én személy szerint azt mondanám vagy T60 vagy x200. A T60-ból IPS panelest kaphatsz alapból, hw-e már nem mai gyerek, ellenben olcsó és strapa gép. Az x200-at meg könnyen fel lehet bővíteni akár 8GB ramra olcsón, 45nm-es cpu-ja van és ha beválik akkor abba is lehet IPS panelt rakni. Ha sokat hordozná akkor utóbbi gép egyértelműen.

    szerk: franc0: Hát 85k-ba T410 meg x201 még nem fér bele:) Ha kitolják 125-re akkor már talán igen egy T410. Esetleg T400s. x201-ek azért még drágábban vannak, kivéve 1-2 alkalmi vétel de azt vadászni kell.
    szerk2: Azt a kettőt ajánlottam ami belefér 85k-ba, mellé még a T400-at. De ha tudsz más TP gépet akkor mondd:) Ha nem árulnám őket akkor is ezeket mondanám ilyen értékhatárig.
    T60 1ébként megy boltba jövő 7en, x200 meg marad, csak még nem vettem le a hirdetést:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák