Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Bizsu1st #109221 üzenetére

    Nekem egy régebbi telepítésű gépen t430-ra került fel frissítésként a "2004 20H1 May 2020 Update 19041" -es Win10. Az óra mellett a vantage még tudta is mutatni az akku százalékot, csak a vantage felületen volt a hibaüzenet, hogy "lenovo power manager driver is not installed or not working properly" vagy ennek magyar megfelelője. Amikor kerestettem updateta wantage-ből, akkor nem ajánlotta még fel a 10.0.127.0 power managert. Hanem 1.67.16.20 volt még márciusból. Rákeresve a lenovo weblapjáról szedtem le, talán valami lenovo fórumok komment kapcsán a frisset.És amikor lefuttattam külön a telepítőjét, akkor láttam az ablakban, hogy azt írja, már a legfrisebb driver van hozzá telepítve. Aztán jött egy komment alapján, hogy az eszközkezelőből ki kell driverrel együtt töröltetni a pm-et

    És utána elindítani a letöltött power management telepítőt. Sőt, lehet ez nem is maga a driver, hanem csak ahhoz valami integrációs cucc.

    A másik gépen meg pár nappal később a vantage felkínálta ugyanezt a verziót belőle. Azon még nem az újabb win 10 van, hanem 1909 19H2 November 2019 Update 18363 fajta. Talán mert a céges policy-vel visszafogták. Na ott meg újabban jött az hogy random lehiernálta magát és az eseménynaplóban láttam hogy az akkura rinyált, s úgy találtam meg a beállítást, hogy lehet lelövés helyett csak a figyelmeztetést.

Új hozzászólás Aktív témák