Új hozzászólás Aktív témák

  • ATI

    senior tag

    válasz vicze #104966 üzenetére

    Sorban akartam válaszolni, ezért ezt csak most olvastam.
    Kb ugyanarról beszélünk.

    Szerintem nem baj az, hogy most ezt felkapta a "média". Inkább jusson el több emberhez, akár feleslegesen. Nem minden thinkpad felhasználó advanced user és nem biztos, hogy fent van neki a Vantage. Sőt, ha jól gondolom egyszer el kell indítani, hogy utána automatikusan frissítse a driver-eket, fw-eket.

    Pl a cégnél rengeteg embernek van T480s-se, T580-a és szerintem nem frissítgetik. Céges gép, bekapcsolják s csak windows update-kor indítják újra. A céges desktop üzemeltetőknek pl már hasznos lehet egy ilyen hír, már ha proaktívan állnak hozzá.

    Egyébként én is tapasztaltam már olyan, hogy bizonyos fw-eket nem frissít a Vantage. Sajnos pontosan nem emlékszem melyikkel jártam így. Időnként meg szoktam nézni a support.lenovo.com oldalán elérhető verziókat a Vantage-ban utoljára frissítettekkel. Ekkor vettem észre az eltérést. Csak régen volt, nem emlékszem, hogy bios, vagy valami fw volt-e az.
    Ami biztos, hogy a T480s-emmel volt ilyen.
    Sőt, még a System Update is fel tud hozni olyan frissítést időnként, amit a Vantage nem.

    Vagyis közel sem 100%-os a Vantage, nem lehetünk biztos abban, hogy az automatikus frissítése mindenre gyógyír.

    Én így látom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák