Aktív témák

  • mustang

    csendes tag

    Nos immáron kemény 3 nap használat után kijelenthetem sztem, hogy a G3 egy kvajó lejáccó... :)) nem csalódtam benne egyáltalán, pont olyan mint amilyet szerettem volna, szal ajánlhatom bárkinek!
    Lenne egy kérdésem vkihez, aki már készített linein felvételt vele... Szal azt szeretném kérdezni, hogy ugye (leírás szerint) a jack-jack kábel másik vége a discman/walkman/bmi lejáccó headphone kimenetére csatlakoztatandó?!?!? Csak mert a leírásban a képen lévő discman line-out kimenetét mutatják, és én úgy tudom, hogy a lineout meg a headphone nem 1 és ugyanaz... Az előbbi csak egy alap jelet ad ki, az utóbbinál pedig a hangerőt is lehet változtatni... Ha a headphone-ra megy a dolog akkor pedig miylen hangerőre állítsam azt amiről felveszek?!?!?
    Azért kérdem, mert egyszer megjártam én már egy ilyen hangerő dologgal kapcs-ban, amikor még régebben a szgépre akartam felvenni bakelit lejáccóról, bedugtam az egyik véget a gépbe, a masikat pedig a lemezjátszóba, és nem működött felvettem a hangerőt és ezáltal kiégett a hangkártyámban vmi cucc ! :) (akkor műszakis haverom aszonta, hogy ez az impedancia miatt volt vagy vmi ilyesmi) szal nem szeretném h hasonló előferdüljön a kis kütyümmel ... :F Ezért még eddig nem próbáltam ki eme hasznos funkciót!

    Előre köszi a választ!!!!!!! :U

    :: TIESTO :: Nr.1 DJ of the WOLRD ::

Aktív témák