Keresés

Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    na, hat en is csatlakozom, mint friss tulaj. :B

    mar 22-en megkaptam volna, de kertem a DPD-t, hogy csusztassak at 28-ra, mert holidayen voltam Magyarorszagon.

    az elso tapasztalatok vegyesek, tobbsegeben pozitivak, par bosszanto, vagy furcsa, szokatlannl karoltve.
    nagyon bejon a fingerprinter, nagyon hianyoltam mar telobol, sokkal kenyelmesebb es gyorsabb szamomra, mint a kod utogetese. orulok, hogy jopar appnal (sajnos nem mindegyiknel, amelyiknel szeretnem) van arra lehetoseg, hogy ha be kaarok lepni, akkor user/pass kombo helyett hasznalhatom az ujjamat. herotom van az allando jelszopotyogesbol, emlekezni ra, stb.
    az olvaso egyebkent egyelore gyors, stabil, nem tapasztalok vele hibat, kezre is all tokeletesen a hatlapon a mutatoujjamnak, fel is vettem ra 2x, kulonbozo poziciokban. :C

    a telo nekem Moto X Force utan nyulank, kisse nagy, lehetne hosszaban kisebb, meg szoknom kell a fogasat, megjeleneset.

    ket dolgot nagyon fogok hianyolni a Moto-mrol, az egyik az AOD azon formaja, hogy ha elhuztad a telo felett a kezed, felvillant kb 3 mp-re az ido/ ertesitesek, stb, a masik meg az "utesallobb" kijelzo. ebben a kettoben szamomra verhetetlen marad, es hianyozni fog.
    plusz az akksi, bar ebben nagyobb, meg elileg takarekosabb a hardver, az elkovetkezendo napokban fog kiderulni, mit tud. remelem, legalabb olyan tartos lesz, mint az elozoe volt.

    a keszulek egyelore gyors, stabil, sajnos az atkoltozes az elozo keszulekemrol nem ment akadalymentesen, hiaba ajanlott fel az U11+ egy kulon appot a koltozes elosegitesehez, sajnos maguk a telepitett, bekonfigolt appok atvitelere nem alkalmas, igy kezzel huzgaltam le mindent a store-bol (szinten huztam a szemoldokom rajta, hogy hiaba van mar az elso droidos telom ota beallitva az auto backup, semmi nem tortent wifin, nem volt az sem hajlando leszedni a mar feldobott alkalmazasokat, elozo telojaimnak ez ment automatikusan, ahogy kell... :( )

    kamerat meg nem nagyon volt idom tesztelgetni, szep, gyors, rengeteg beallitasi lehetoseggel, a napokban nekiugrok tesztelgetni kicsit.

    szamomra egyik legfontosabb egy keszulekben a zenefunkciok, ebbol a szempontbol meg mindig rohadtul idegesit, h lehagytak mar ok is a jack-et. ez egy soha el nem mulo fajdalomnak nez ki. :D :((( meg ugy is, hogy kifejlesztettek ezt a speci, Type C-s uSonic fulest.
    szinten a kovetkezo napokban fogom kicsit melyebben tesztelgetni a telo audiotudasat.

    ami meg nekem szemely szerint marha bosszanto, es orulnek, ha valaki tudna valami megoldassal szolgalni, hogy hol tudnam azt beallitani, hogy a navigaciosgombok ne tunjenek el nehany mp utan, hogy allandoan plusz mozdulattal elo kelljen "huzogalni", ha navigalni akarok valamerre? :W
    nem tudom, ki talalta ki, engem irrital. legalabb lehetne kikapcsolhato vagy eldontheto...

    masik, amitol "kivagyok", hogy ugye ez dual-SIM-es, es hiaba kapcsolom ki pl a 2. SIM-et, a terero indikatora ugyanugy foglalja a helyet az allapotsavban. kikapcsolhato az valahogy?

    valamint az AOD-t nem tudja valaki, nem tudom ugy beallitani, hogy pl X masodpercenkent/percenkent villanjon fel a tartalom? eddig csak azt talaltam, hogy ha felveszem a telot, vagy non-stop menjen. ami akku szempontjabol nem hiszem, hogy szerencses valasztas lenne.

    elso korben ennyi lenne a rovid review, gondolom, majd jonne ka kerdesek, amikre ha idom engedi, valaszolok, plusz en is megosztok tapasztalatokat.

    Yeff

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz Yeffy #4 üzenetére

    upsz, lemaradt.:

    a kerdesekhez meg hozzacsapnam, hogy azzal mit lehet kezdeni, ha beallitottam, hogy duplakopp ebressze/altassa a telefont, ebreszteni ebreszti is, de altatni nem altatja?
    Nova Launcher-t hasznalok, ezt a funkciot altala szerettem meg, ha azon is be van allitva, akkor mukodik az altatas, viszont akkor nem tudom ujjlenyomattal feloldani, csak koddal! :F :W nekem meg egyik fo funkcio, ami kene', az a fingerprinter.

    valakinek otlete, mit kene beallitani, vagy miert van ez?

    koszontem!

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz MrPetya19 #6 üzenetére

    ahh, mennyi valasz jott! :DD :C
    remelem nem gond, ha kulon-kulon reagalok.

    orulok neki, kapjak be. marha bosszanto. de hat ez van...

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz ghiottone #7 üzenetére

    Ha lehúzod az értesítési savot akkor ott kell lennie egy ceruza ikonnak - arra ha ráböksz, akkor szerkeszthető, eltavolíthatóak a felesleges ikonok a felső savról.

    ezzel tisztaban vagyok, bekapcsolas utan egybol kitakaritottam, meg atrendeztem.
    sz'al ezt most nem ertem, mire irtad. :B
    de eppenseggel kapcsolodik: nem lehet az akksi ikonjat oda kirakni? egyaltalan uj ikonokat tudok hozzaadni, vagy itt is csak a meglevo, elotelepitett keszletbol tudok valogatni?
    neked irom, te ugye jartas vagy Motokban, a Droid Turbo 2-s widget, amit anno ajanlottal nekem, es leszedtem, ugye abban a harom kozepso korbol az egyik az akksi allapotjelzo, amit szinten hianyolok. ezen a redonyon meg csak 2 fajta akkukimelot tudok bekapcsolni (ami amugy szinten hasznos!)

    Az AOD az ips miatt nem akubarát ha állandóra hagyod, sajna ezt más készülék nem tudja úgy, mint a moto-nál kigondolták. Esetleg a dynamic notifications progi fizetős változata tudhat olyat mint az X force-on. Amúgy már az amoledes Z-ken sincs benne az értesítés pulzálása.

    igen, ezt sejtettem, nem AMOLED. ami meg beeg. nekem is a Force-on a navbar halvanyan, de mar be van egve... :(((
    orulok, ha mar akik kitalaltak, vagy legalabb is szamomra tokeletesre megalkottak, is kezdik szetbarmolni. mi a tokomnek kell mindig valamit szetkurni, ami egyszer jol mukodik, es kezre/testhezallo?? :W
    letoltottem ezt a dynamic not's appot, megnezem. de ebben a teloban vajon vannak elol olyan szenzorok, ami altal nekem a force-ban mukodott a "Jedi-mozdulat"? nem vagyok benne biztos... :F

    Nova launcherrel csak úgy tud müködni, ha itt a második opciót valasztod és megadod az engedélyt - ilyenkor dulla tapi után elsötétül 5 masodpercre a kijelző és csak utána zár, de ujjlenyomattal tudod oldani.:

    kiprobaltam, igazad volt - igy mukodik. szinten bosszanto, de ugye eddig nem volt fp-s telom, nem szembesultem ezzel a problemaval.
    koszi!

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #8 üzenetére

    a Personalize menü alatt van egy Navigation Bar opció. ha oda bemész, akkor keress egy olyan ikont ami egy felfele vagy lefele mutató kacsacsőr az alján egy vonallal. ha azt kirakod a navbarra, és rákattintasz, akkor megjelenik a navbar, és nem kell felhúznod.
    neked is igazad volt, szinten koszi! :C ez megoldana a problemat, bar a szamomra szepen, ergonomikusan elrendezett es kezreallo, 3 elemes navbar-t osszenyomja, szetcseszi, ugyhogy kicsit kiserleteztem gyorsban, es arra jottem ra, hogy ha nem huzod ezt at, de akar hol a menuben, akar home screen-en, elhuzod a navbart, hogy elojojjon ez a kacsacsor jel, raboksz, majd visszahuzod a navbart alap allasba, akkor szinten nem rejti el, de nem is nyomoritja ossze! :C
    mondjuk ezt sem tudom, ki es minek talalta ki, hogy a navbar lapozhato, raadasul tok ertelmetlen ikonokkal. omfg... -_-"

    a navbarra rakhatsz kijelző kikapcsoló gombot is, és az nem fog gondot okozni azzal, hogy nem tudod lezárni duplakoppra a kijelzőt anélkül hogy kikapcsolnád az ujjlenyomat olvasót.
    ezt hogy lehet megoldani?

    a dual simet hogy raktad be?
    ugyesen. :D ahogy a SIM tray-en le van rajzolva. a masodik SIM/microSD tarto ugye hosszaban memoriakartyatartohely, keresztben meg nanoSIM tarolo.

    egy 1-est nekem kiír a sim 1 felett, de a másik slotban sd kártya van, úgyhogy még egy sim nincs megjelenítve a felső sávban.
    gondolom akkor azert, mert neked a masik slotban memoriakartya van. nekem neha (kb havi 3-4x) kellene a masik SIM kartya, csak jo lenne, ha a kapcsolo, amivel tudom a kartyakat ki-be kapcsolni, egyutta leltuntetne a redonyrol a tereroindikatort is. mert most csak athuzza. :W

    az AOD meg kb ennyit tud sajnos.
    orulok neki. de mar feletted kiokositottak, meg volt is ilyen sejtesem. akkor ezzel sajnos nem tudok mit csinalni.

    a SOT idod eleg impressziv akkor, en meg nem jutottam el oda, hogy ilyen melyen tesztelgessem, de rajta vagyok. nagyon kivancsi leszek ra. ha nem jo az akkuido, legalabb annyira, mint az elozo telomnak, de inkabb jobb, akkor megy vissza a feladonak.
    akkor nekem nem eri meg a lapat meret meg a jack hianya.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz HUTCHDB #9 üzenetére

    Engem 2 (számomra) nagyon fontos dolog érdekelne:

    1.) kamera
    2.) lagg, vagy laggmentesség gyári sense launcheren.

    a kameraban par nap utan tudok majd nyilatkozni, vagy ha van speci kerdes, es idom ra, meg tudom nezni, viszont a gyari launcherrel kapcsolatban nem en leszek a te embered.
    en mindennemu csicsazott launchertor rosszul vagyok, ami nekem egyedul bevalt, es szeretem, a natur (vagy ahhoz kozeli) droid + Nova. ilyen az elozo telefonomon is. nekem azon mar evek ota minden kezre all, kenyelmes, es tokeletesen mukodik.
    es ez a Sense ugyan nem valami dzsunka vagy csiricsare giccsparade, sot, de nekem mar ez is kicsit fura.de meg csak ismerkedunk, lehet, hogy kesobb bejon. bar a Nova-t szerintem semmi sem fogja valtani.

    Nem tűröm még az apró akadásokat, pici dadogásokat sem.

    en a piciket igen, nem igazan torodok veluk. ha az X-Force-ot kihoztak volna ugyanazon meretben, felbontasban, akkuval, "shatterproof" kijelzovel, csak hatso fp sensor-ral meg UFS hattertarral, nem is vettem volna uj telefont. mai napig imadom, sajnalattal latom, mi lett a markabol, meg a Lenovo is mit b*szakodik vele, foleg, hogy volt egy jo otletuk, egy jo koncepcio, erre osszevissza cseszik szet azt is. na mindegy, ez itt OFF.

    835 már olyan processzor, ami más márkánál eléri azt, hogy teljesen fluid a mozgás, és minden megjelenítés.

    en is igy tudom, a kovetkezo napokban kiderul.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz ghiottone #17 üzenetére

    Mert úgy eltüntethető kell hogy legyen a második sim ikonja is vagy csempéje.

    ahh, ertem mar! :B
    sajnos egybk nem tudom, nincs ra opcio.

    igy nez ki alapbol, mielott a ceruzara kattintok:

    ez meg a ket oldal, ami feljon a ceruzara:

    en itt nem latok se akksi ikont, se ezt a terero-eltuntetot, se azt, hogy tudnek meg hozzaadni ikonokat... :(

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #19 üzenetére

    Jaa, azt a navbar-os screen off gombot lattam, elnezest, rosszul fogalmaztam.
    A lehuzhato redonyre szeretnek meg egy ket gombot. Pl akku menujebe ugrot, vagy ezt a kijelzo kikapcsolot. De mindegy, a duplakoppot modositotram nova-ban, most mar ok, bar nem tokeletes.

    Ez mindkettotoknek:
    felreerterek. A carrier nev (giffgaff) azert van ott, mert 2 SIM-et hasznalok jelenleg. Az egy MVNO. Tehat az nem hiba. Ami hiba, vagy legalabb is engem bosszant, hogy ugye van az a bizonyos "Dual SIM kezelo", ahol be lehet allitani, melyik legyen a fo, melyiken legyen 4G net, es ki is lehet kapcsolni/le is lehet valasztani a halozatrol egy kapcsoloval.
    En ezt szeretnem a masodik SIM-mel, mert ahogy korabban irtam, havi nehany alkalommal hasznalnam csak, egyebkent nincs ra szuksegem.
    De hiaba kapcsolom le a 2. kartyat, nem tunteti el a redonyrol a tereroindikatort, mint vartam volna, hanem csak lehuzza. Aminek en nem orulok.

    Sz'al azt szeretnem tudni, h ez megoldhato? Illetve a redonyhoz tudok meg ikonokat hozzaadni?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #23 üzenetére

    az akksi szerintem egy Oreo "feature". mikor az OP5-ömet felupdateltem, azon is eltűnt az amire gondolsz.

    akkor lehet, hogy ez lesz a gond. eselyes, hogy az Oreo-bol ezt kivettek. okrok. :W

    esetleg tegyél fel valami más appot, ami hozzá ad egy notificationt a sávhoz (nem a leg elegánsabb megoldás).
    ilyen appot tudsz javasolni? megneznem azert.

    szerk.: remelem, tenyleg sikerult megtalalni a merules okat. ezt a fentebb emlitett Wi-Fi scan-t hol lehet leloni? probaltam keresni. de nem talalom...

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #27 üzenetére

    ez?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #29 üzenetére

    mi az az ADB?

    masik kerdes: be van love az AOD, ugy, hogy akkor jelenitse meg a kijelzo az ertesiteseket, ha felveszem az asztalrol (ez is hektikusan mukodik, de mindegy).
    igen am, de ha pl Messengeren irnak, vagy kapok egy SMS-t (most epp jott is egy), akkor a LED villogasa mellett felkapcsol a kijelzo, es nem az van, hogy csak pl felvillan, hanem bekapcsolva tartja ezt a "kepernyovedo"-t, vagy minek hivjak, ahol fel tudnam oldani, plusz melle a hattervilagitast is felnyomja, ki tudja, meddig. nem hinnem, hogy ez nagyon akkubarat.
    most is nezem, mar kb 5 perce aktiv a kijelzo. ezt nem lehet valahogy ugy beloni, h ha jon valami, csak villanjon fel, es utana loje le magat?

    szerk.: legalabb 5 percig nem nyultam a telohoz, fekudt az asztalon, felvettem, leforditottam, akkor vette le a fenyerot meg az ertesitest, es kapcsolt le a kijelzo. most akkor amig hozza nem nyulok, szivja az akksit??
    ez nagyon nem faja... :F

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #32 üzenetére

    koszi, majd ranezek erre az ADB-re. a fejlesztoi beallitasokat mar elohivtam tegnap.

    a másik kérdésedre pedig tudom hogy van válasz, mert nekem nem csinálja, és kikapcsoltam, viszont az istenért nem találom meg most, hogy hol :D

    nna, szep. :)) pedig jo lenne ra valami megoldast talalni, mert most tesztelgettem kicsit, es ha jon valami, meg ha fel is emelem a telot es visszarakom, akkor is ON marad a kijelzo sokszor, ha leforditom, meg vissza, akkor halvanyul el, es tunik el. ami naggggyon nem faja.

    plusz felraktam valami otvar kinai foliat, h legyen valami a telon, mig talalok ertelmesebbet, es mar van egy hajszalkarc a 3 napos (!) telefon kijelzojen! :W ok, csak eros fenynel latszik, es nem feltuno, de en kiszurok mindent. :W
    meg jo, h GG 5 van rajta... csak tudnam, mi a f*sz a gorilla rajta. max az ara. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #34 üzenetére

    de ennek az ABD-nek kell root, nem? azt meg meg nem akarok egyelore a telefonra...

    erre gondoltam. h ezzel mit kene csinalnom.
    kinn hagyta ma konyhaban a telot kb 15-20 percre, de meg az elejen hallottam, h valaki irt. nos, ez azota igy ment, felnyomva es ugy hagyva a hattervilagitast. amig hozza nem nyulok, szepen eszi az akksit.
    es meg csak nem is engedi ilyenkor fp-vel feloldani, kodot ker. ez igy egy kalap szar nekem konkretan... :(((

    ezzel lehet valamit kezdeni?

    szerintem az osszes GG egy fos, mindegyikkel voltak gondjaim. a Moto-m ShatterShield kijelzojet imadtam, mert az ugyan tenyleg karcolodott a muanyag, puha felso reteg miatt, igy arra kellett folia, viszont felepitesebol adodoan rugalmas volt. amiket az kibirt... imadom/tam. :K

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #37 üzenetére

    hmm, ertem. ralesek majd.

    nem tudom, nekem ez van beallitva, elvileg ennek kene lennie... :F

    kano: a BT-t mindig kilovom, ha nem hasznalom, a wifi viszont gyakran kell, azt nem tudom kikapcsolni. ezt a scanner-t keresem meg mindig, hogy azt kell kiloni, amit fentebb bekarikaztam?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #39 üzenetére

    Koszi, kikapcsoltam mindkettot.

    Neked is es a tobbieknek is BUEK!! 😊

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #40 üzenetére

    Igen, de nem birok rajonni, mitol lehet.
    Kiprobalom amit ghiottone irt, miszerint toroljem le azt a dynamic not's appot, lehet az kavar be.
    Koszi, ghio! :)
    Meglatjuk, siker lesz-e.

    Azt nem tudjatok, h a gyari lock screenen nem lehet azt modositani, h ne jobbra-balra, hanem fel es le lehessen elhuzhato adott ertesites ikonja? (Remelem erthetoen irtam. )

    Akkor ezek szerint nem a wifi scanning megy a hatterben? Mondjuk 5 ora alvasra a 8% mar kezd turheto lenni, bar lehetne lejjebb faragni, az igaz.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz brainticket #41 üzenetére

    Valami kinai noname £2-os tok, ha erdekel, elokotrom a rendelest ebayrol. Nem rossz egyebkent, bar lehetne kicsit merevebb, vagy paszentosabban illeszkedo.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz brainticket #46 üzenetére

    ez volt az.

    ghiottone-nak: igazad volt, most mar nem ragad be max fenyeron az AOD, akkor ezt az appot en el is felejtem. ki is gyalultam meg a store-ombol is.
    megy rendesen a gyari AOD, nem ragad ve, igaz, nagyon aprok az ikonok, meg most meg ha felveszem, sem villantja fel... -_-"
    tudom, be lehet folyamatosra kapcsolni.

    de legalabb nem szivja indokolatlanul az akksit.

    ebben a Moto verhetetlen volt... :(

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #54 üzenetére

    azt hiszem az egyik tok amit rendeltem az pont ilyen. csak mikor megjött egy sima U11 tokja volt :D bár a pénzemet vissza kaptam, és a tokot is megtarthattam, szóval nem jártam rosszul

    neeee, takaroggy' maa'! XD ne erts felre, nem elzavarlak, azert irom ezt, mert velem koppra ugyanez tortent meg mult honapban! :DD :DDD
    ket tokot rendeltem a telora, mig vartam, az egyik csak tok, a masik meg foliaval. asszem ez volt az, ami csak tok, es detto U11-hez valot kaptam, aztan irtam a tagnak, es elkuldte megegyszer, ott mar a jot! :DDD
    szerintem tuti ugyanattol rendeltunk!

    de legalabb valaki probalkozik, es van kedve/ideje pocsolni ezzel! ezt nagyrabecsulom!
    en szoktam hasznalni a fb appot, nem tudom, a lite mivel tud kevesebbet?

    a gyari AOD-n nem lehet beallitani az ikonok meretet, ill a feloldasi modot?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #67 üzenetére

    igen, ezt lattam rajtuk, es nagyon korrekt is volt a banasmodjuk! eloszor a hibas bo 2 het alatt jott meg, a masodik, a jo az meg alig par nap alatt. kinabol. le a kalappal! :C

    kar, h nem lehet konfigolni a gyari AOD-t, igyekszem minimalizalni a 3rd party app-okat, lasd nalam az a kulon AOD app okozott is hibakat.
    assistant-ot, alexat, meg hasonlo f*szsagokat egybol tiltottam, igazabol gyomlalnam is ki, de ahhoz meg root kell, abban meg meg nem vagyok jartas, meg nem is akarom most, eloszor tesztelgetem, belakom a telot egy-ket honapig, azutan meglatjuk.

    igen, azt tudom, h a Lite az funkciokbeli nyirbalast jelent. bar igazabol, ahogy irtad te is, en is inkabb a messengert hasznalom, abbol nekem is tul herelt a lite, de fb-t mar en is ritkan hasznalok. kiprobalom. megnezem, mit tud.
    de azert majd tesztelgesd mar par napig pls, hogy valoban segit-e a battery life-on a lite-ra valo lecserelese a fb appnak! :R

    en is ugy tudom, h kb egyforma/u.az a ket kameramodul. de meg nem volt idom tesztelgetni, probalom azt is valamikorra idoziteni. en is kivancsi vagyok. :K tesztek alapjan a top3-ban benne volt kb mindenhol eddig ez a kamo.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz czifraj2 #77 üzenetére

    ez melyik tema? az alatta felmutatott Dark?

    mas: valakinek, aki jartas HTC widgetekben, otlet, hogy ez mitol van?

    mar parszor feltunt, h kesik a widget oraja, majd ahogy hasznalatba veszem a telot, egyszercsak megjavul. marha idegesito.
    a simat, ami a SEnse home-ban is van, azt meg nem tudom valamiert betolteni, pedig az is tetszene. lehet a nova miatt nem engedi, ha igen, az eleg g*ci dolog toluk, ha csak a Sense Launcher-en toltodik be... :(((

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz czifraj2 #81 üzenetére

    + HUTCHDB:

    okes, megnezem, koszi az infokat!

    arra valakinek tipp, milyen appal tudnek a lehuzhato redonybe kirakatni plusz ikonokat?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz czifraj2 #90 üzenetére

    nekem asszem a jobb also saroknal latszik nemi bevilagitas, ha megy az AOD.
    akkor nem csak nekem van, es nem csak engem zavar kisse. de sajna ez ilyen, nem AMOLED, nem tudunk vele mit csinalni... :/

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #93 üzenetére

    na, erre rajohetnel, hogyan, mert ugy latom, hogy azert pl nyomkodasnal tud merulni a telefon, ha nem is atomgyorsan :D

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #99 üzenetére

    megnezem a sense home-ot akkor. bar igazabol, ha nova-t hasznalok, akkor le kene allitania, nem?

    latom a screenshot-odon, h tenyleg csak ugy fogom eltuntetni a SIM 2 ikont, ha kiveszem belole. na mindegy, lassan kezdem megszokni, annyira nem zavaro.

    az amugy nem lehetseges szerinted/tetek, hogy mivel nekem 2 SIM is operal benne, kicsit pluszban meritheti az is? vagy az nem annyira jelentos?
    ahol jelenleg mozgok a teloval, mindkettonek jo a terereje, bar a vodas kartyam olyan helyeken is fog 4G+ -t, ahol a moto-m csak simat, sz'al egyelore nagyon elegedett vagyok az antennakkal, es az erzekenysegukkel! :Y :C

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz HUTCHDB #104 üzenetére

    igen, en is erre tippeltem amugy, koszi mindannyiotok megerositeset!

    czifraj2: ez nagyon szep SOT, de en is azt velem, mint f3rdzs0, hogy ez nagyon extrem, es/vagy takarekos modon lett hasznalva, chat, olvasas, wifin. csinalja ugyanezt 4g-n, mondju YT nezesevel, vagy satnav-val, vagy jatekkal! na, akkor penge!

    f3rdzs0: ok, leallitom akkor a sense home-ot.
    viszont tovabbra is bosszanto, hogy miert kesik neha a HTC Clock widget (a masik, ami a gyari temaban van a flat, azt meg nem engedi betolteni). amin kapott linken leszedtem, azt nem engedi telepiteni, pedig 3rd party appok engedelyezve vannak... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz Kobun1980 #108 üzenetére

    pénisz gyűrű
    :DDD :DDD :)) :C

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #110 üzenetére

    elindul.
    neha a dupla szoritas, amit beallitottam ra, na az nem szokott, olyankor a power gomb dupla nyomasa segit. ezt nem tudom, miert csinalta eddig vagy 2x.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #112 üzenetére

    nekem is megy a sense, meg a zseblampa is. ez rakoncatlankodik nagyon ritkan.
    meg amit fentebb mar emlitettem, h neha nincs szinkronban a lapozos widget az idovel... :F

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #116 üzenetére

    +1

    remeljuk is, hogy fog javulni, mindig van hova! :D :K

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz ghiottone #123 üzenetére

    :(

    ha nem gond, irnek egy rovid kis szosszenetet az elmult most mar kicsit tobb, mint 2 het tapasztalatarol, gondolom erdekelhet nehany embert. :D
    elore jelzem, ezek meg csak az "elsoszerias" tapasztalataim, elkepzelheto, hogy honapok mulva ez valtozhat. bar nem szokott:

    design: elso par napban furcsa volt a nyulankabb kivitel, es az ehhez kapcsolodo nyujtott keparany (pl. YT), de mar teljesen megszoktam. mivel keskenyebb, kezbe fogni mindenkepp kenyelmesebb kicsit, mint az elozo telomat (Moto X Force), az "normal", szelesebb kijelzoju, viszont nem ennyire nyujtott. igaz, csak egy centivel hosszabb kb a Plus, mint az X-F, de nehez elerni egy kezzel a felso sarkokat, foleg a baloldalit. de ez sajna altalanos trend, nem lehet vele mit csinalni.
    a hatlap gyonyoru. erintetlenul. elkepeszto, milyen mertekben ujjlenyomat magnes, nem veletlenul adtak hozza egy kozepes meretu mikroszalas torlokendot. termeszetesen ment azonnal tokba, ami igy sajnos elvesz a szepsegebol, de legalabb ad nemi plusz vedelmet.

    kijelzo: mind a szinskalaval, mind a fenyerovel egyelore meg vagyok elegedve, nagyon szep kijelzonek gondolom. mondom ezt ugy, hogy SLCD-vel szerelt keszulekem meg nem volt.
    termeszetesen vegleges verdiktet majd nyaron fogok tudni mondani, amikor eles napsutesben is fogom tudni tesztelni. szerintem nem lesz vele gond, de persze majd kiderul.
    viszont, amin csak lestem: az elso ket napjan a telo folia nelkul volt, meg nem erkezett meg, mikor megjott, es raktam fel, vettem eszre egy apro hajszalkarcot a Gorilla uvegen. :W megorulok ettol egyebkent. nem tudom, mi ezen Gorilla, meg mindig azt mondom. ez botrany.
    ebbol a szempontbol egyertelmuen az X-F a szamomra (szerintem orok) gyoztes. ugyan arra is kellett folia, mivel karcolodott rendesen, de mindez azert volt/van, mert tobbretegu, rugalmas anyagu a kijelzopanelja, es nincs rajta GG, sem mas uveg, hogy ne legyen merev, ezaltal eszmeletlen strapabiro a keszulek kijelzoje. neten utana lehet nezni. amiekt ez tulelt... :Y eloszor hazon belul neztem szet utod irant, de elkeseritett, hogy el lett b*szarintva az utod. mar amelyiket vegre meltoztattak megjelentetni EU-ban is. :(

    akku: massziv tesztelesre meg nem volt tul sok idom, es ahogy mas forum/tulajtarsnal, ugy bennem is erosen el a gyanu, hogy ez az Oreo meg nem tokeletes, de egyelore egesz jo uzemideje van. persze, van mit javitani rajta (khmm, V30 pl. :U , aki majdnem a kivalasztott lett), remelem, sikerul mihamarabb orvosolni ezt, mert bar nem battery drain, de en ugy gondolom, hogy meg lehetne javitani az uzemidon, hiaba nagyobb a kijelzo is, mint akar a V30-ban, akar a sima U11-ben.

    sebesseg: szamomra megdobbentoen gyors es reszponziv a telo, persze, top spec-cel be is b*szna, ha nem igy lenne. toltogettem le ra kiprobalni jatekokat, megnyitottam raklapnyi appot, amit aztan "lekuldtem talcara", es ugy is hasznalgattam, nagyon impressziv! :K hozza kell tenni, hogy en Snapi 810 (v2), 3GB, EMMC-rol jovok, sz'al azokhoz kepest ez kulon kategoria. :D mondjuk mar maga az internal storage is hatalmasat dob az elmenyen.
    doccenesekkel, akadasokkal meg nem talalkoztam, ujjlenyomatolvao is nagyon erzekeny, gyorsan reagal, remelem, ez a rendszersebesseg honapok, sot akar ev(ek) mulva sem fog valtozni!

    kamera: ugye ezt is kerdezik joparan, bar, ahogy olvasgattam meg rendeles elott, elvileg ugyanaz a modul van benne, mint a sima U11-ben, ami asszem' Top3 kamera osszevetesben van jelenleg.
    ezzel meg ados leszek, mivel sok idom meg nem volt tesztelgetni, de lottem egy-ket teszt kepet a nagyerdemunek, fogadjatok szeretettel. :D
    elore jelzem, ezek meg csak full automatan keszultek, nem allitottam abszolut semmit rajtuk, meg a felbontast sem tudom, melyik legyen, 16:9-en 9 MP, vagy 4:3-on 12 (mint ezen kepeken.) bar a mai monitorszabvanyt tekintve szerintem elobbi.
    a kamera amugy szinten nagyon gyors, fokuszpontot egy pillanat alatt talal, vakuja is nagyon eros, mutatok is egy-ket ad-hoc peldat ra, mit is tud sotet fenyviszonyok kozt ( a lavalampas keppar, vagy a billentyuzetes).
    szerintem ahhoz kepest, hogy mobil, nagyon jok a kepek. persze, mindig lehetne jobb, de nekem tetszenek:

    ime.

    elso korben ennyi, remelem, sikerult jo par kerdesre valaszolnom, ha esetleg nem, jojjenek nyugodtan, amint idom engedi, reagalok rajuk. :)

    Yeff

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #134 üzenetére

    nincs mit :B

    majd lesz meg, csak egyelore erre futotta'. meg majd ha lesz idom, akkor kicsit szorakoznek vele manualba', hogy mit virit, bar ahhoz azert fel kell lapoznom egy-ket alapszintu szakirodalmat kezdoknek. :D

    kerdesek? ne kimeljetek :DDD

    hogy a kerdesedre valaszoljak, en lonek egy szavazatot az U11+-ra. en is gondolkodtam OP-ban, mar a 3 ota ,de valahogy mindig volt gebasz, nem is egy, ahogy ferdzs0 is irta feljebb. en skippelnem oket, szerintem is tulhajpolt kinai ceg, de ne legyen igazam.

    ja, most latom, egy fontos dolog lemaradt:

    audio: a telo elvileg High Res Audio Certified, szoval gondolom van benne kulon Dac/Amp kombo a standard Qualcomm-oson kivul.
    nagyon utalom ezt az uj gyoker trendet tovabbra is, amiben megint majmolni kellett az almat, hogy lehagyjuk a jack-et. :W semmi, de semmi problema nem volt vele, van nem egy, nem ket keszulek, ami jack-es, urambocsa' meg az akkuja is kiszedheto, es megis valahogy megoldottak az IP minositest is, szoval meglehetne ma is csinalni. de hat minek, ugye... :(((

    mindegy, adnak hozza ugye atalakitot, ami azt kell mondjam, meglepoen kellemes darab! csak egy sport Puma fulesem van jelenleg, es nem tudom, hogy az atalakito, vagy a Dac/Amp, esetleg mindketto miatt, de hatarozottabban szebben, jobban, eroteljesebben szol ugyanazon zenelejatszo appal ugyanazon beallitasok mellett ugyanazon zenekkel. hangeroben is jo a benyomas, tud am "orditani". ugyhogy ide is egy piros pont! :C
    bar azt is hozza kell tenni, hogy azert magasabb hangeron hasznalva ker enni az akksibol, erre mondjuk figyelmeztet is csatlakoztataskor a keszulek. plusz kis ido utan melegszik, nem forro, csak kicsit erosebb kezmeleg, gondolom maga az atalakitas "aram" vagy egyeb igeneye miatt. ez furcsa volt, de mindegy, megszokjuk.

    adnak ugye melle egy csicsa uSonic fulest is, aminek van ez a specko(nak tuno), solar alapon mukodo, belso fulet felterkepezo es a hangkepet ahhoz allito ficsorje, plusz aktiv zajszuros, ami lehet, hogy jo, de maga a fules hangzasa szerintem gagyi. egyaltalan nem tetszik a hangkepe, erotlen, nagy hangeron torzul, meg a melyek is recsegnek.
    kar, mert egyreszt latszik, h a HTC probalt kezdeni valamit a jack hiannyal (bar nem kellett volna lehagyni), masreszt ugye nem kene hozza atalakito, mert alapbol Type C-s, de nem lett jo a vegeredmeny. lehet, hogy a driver nem faja, lehet, hogy mas, de nekem nem jott be, el is tettem a dobozaba vissza.

    ami meg emlitesre melto lehet, az a BoomSound, vagyis a 'dual speaker' megoldas, ami ugye igazabol "masfel" sztereo, mert a bal csatorna az earpiece-bol szol, nincs ott sem egy kulon hangszoro, mint lent (bar lehetne), de egesz kellemesen szol kihangositva is! van nemi dinamikaja, tere, erezni, hogy sztereo "jellegu", plusz nemi melyet is fel lehet fedezni benne. persze ne varjunk tole szublada erosseget, de ez is jo lett! :K

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #140 üzenetére

    lehetseges, annyira melyen meg nem tesztelgettem, foleg nem mozi modban. igazabol csak nehany rovidebb YT videot neztem meg rajta, kivancsi voltam, mihez kezd a "regi", jol megszokott arannyal rogzitett/kozzetett vidikkel.

    de majd nezegetem azt is.

    orulok, hogy masok szerint is top ez a kamera, akkor nem csak en latom igy. :K

    a megosztott drive-omba tettem ki rovid esti tesztvideot is, ha erdekel valakit. szinten full automatan hagyva, annyi, hogy belottem FHD 60 FPS-re, nekem az az arany kozeput. nincs 4K-s megjelenitom, nem is tervezem egyelore beszerzeset. ha volna 2K-s opcio, azt meg belonem, de sajna nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz HUTCHDB #148 üzenetére

    szerintem is! :K
    ahhoz kepest, hogy meg mindig mobilrol beszelunk, elkepeszto, miket termel ki magabol, es meg mindig csak full automatan. ha nekiallsz allitgatni, tuti lehet ezt meg fokozni!
    le a kalappal a HTC (meg persze a SONY :DD ) elott, pazar a vegeredmeny! tenyleg nem kell mas ide, csak egy nagylatoszogu masodik modul, vagy ezt "nagylatoszogusiteni", amit pletyiznek az utodjaval kapcsolatban.

    megneztem kozben azt amit irtal, h felul vastagabb a telo, vagy mi, en semmi ilyesmit nem latok.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #152 üzenetére

    epp most akartam irni, kb ugyanezt :K

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz czifraj2 #155 üzenetére

    en a root-tal varok meg, egyelore tesztelgetem igy, milyen, meg nem is akarom elveszteni a garit.
    majd utanaolvasgatok, ha idom engedi, hogyan lehet megoldani annak megtartasaval.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #158 üzenetére

    ezek szerint ha en kinyitom valamilyen xda-s tutorial alapjan, kesobb, ha netan garancias gondja van, vissza tudom, egyaltalan vissza kell zarni, vagy nem szukseges?

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #161 üzenetére

    igen, tudom, mar informalva lettem, majd felkeresem! :D

    f3rdzs0: jo kerdes, lehet, hogy utkozik a Ph! szabalyzataba? nem tudom.
    mondjuk ez hulyeseg lenne, mikor SIII-am volt, es nekialltam moddolgatni, minden infot nyilvanosan beszeltunk meg, sz'al passz... :))

    czifraj2: nem tudom, mi az a Sunshine app, de ezt jo tudni, hogy ilyen korrektek HTC-ek. akkor ugy nez ki, megerte oket valasztanom! :C nekem igazabol csak egy dolog miatt kell a root (AdAway, persze lehet, hogy megint kedvet kapok kernel meg egyeb cserehez, ha van valami jo kis plusz funkcio benne, bar ki tudja, nincs nagy ingerenciam ra jelenleg), viszont ugy, hogy pl a bankos appjaimat meg tudjam nyitni, azok root-erzekenyek, ha van a telon, nem nyilnak meg. meg mikor kijottem, SIII-ra volt az a RootCloak, vagy mi, ami ennek elrejtesere volt hivatott, hat az szart sem ert.
    de jeleztek a masik topikban, hogy ez mar maskent megy, sok minden valtozott azota ('13-14 talan? fuu, hogy szalad az ido :Y )

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #167 üzenetére

    probaltam az AdGuard-ot, kapcsolodo topikjaban, ha erdekel, utananezhetsz, nekem kb egy kalap szart nem ert. alig szurt valamit, appokban meg kb semmit, ahol a legfontosabb lenne. pl YT, reklamok, megszakito reklamok, stb.

    nem tudom, valtozott-e valami azota... :F

    szerintem ha otthoni bank appokkal megy, itteniekkel is fog, de majd meglesem hamarosan.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #169 üzenetére

    utobbit.

    most, hogy backupolgatok az elozo telomrol, latom csak igazan, mennyivel gyorsabb az uj vas, es mennyivel jobban banik az akksival. a Motom beszaras, milyen laggokat, akadasokat csinal, amiket nem is nagyon vettem figyelembe. :Y :C
    nyilvan van a ket telo kozt par generacionyi ugras, mar csak ha az eMMC <--> UFS 2.1-et nezzuk :B

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #171 üzenetére

    nagyon nem meregettem meg, meg sokat zeneltem, telepitgettem az utobbi par napban, amikor volt egy kis idom, sz'al nem minden esetben relevans, de majd nezegetem, aztan kozzeteszem, amint van fullos (ertsd nem 40% korul toltore tett pl) SOT-om.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz HUTCHDB #173 üzenetére

    tudom, evek ota tag vagyok, olvasgatok, kerdezgetek is idonkent, es detto ugyanezt tapasztalom.
    ami szerintem elegge kontraproduktiv. okosabb nagyon nem lesz tole az ember. max megtanulja, kikkel "ne kezdjen" a kesobbiekben.

    igen, en is ugy velem, hogy a HTC nagyon kitett magaert, mar a sima U11 is jo telefon lett, de ez aztan tokeletes (a k**** jack hianyatol eltekintve :((( ), a keparanya is az even divatba hozott, kar, hogy csak most jott ki. remelem, gyartanak meg ilyen keszulekeket, jo lenne, ha nem tunne el vagy nem vasarolnak fel a kinaiak lassan az osszes, egykoron nagy es jonevu, innovativ vallalatokat (BB, Motorola, NOKIA, hogy csak par peldat emlitsek. :( )

    viszont arban is szerintem baratibb kicsit, mint a tobbiek, engem meggyoztek. a kovetkezo hetekben derul ki, jo valasztas volt-e. egyelore nagyon ugy gondolom, pedig nehez szules volt, kb majus-junius ota erik, osszel meg kulonosen rakapcsoltam, mikor jottek a hirmorzsak a V30-rol, majd errol a telorol.

    neztem a simanak van YT-n durability test videoja, abban talan lehet azt mondani, hogy nem valami penge, de abban melyik mai telo az. alig par. meg a bend-test. ami nem tulzottan eletszeru, de eppenseggel mutat egy "meroszamot" az is. de ha azt nezzuk, hogy ez a squeeze funkcio olyanna teszi a ket telot, mintha kb 2 nagy gomb lenne oldalt, erthetobb, hogy miert ennyire "hajlekony".

    mindegy is, a lenyeg, h probaljuk nem hajlongatni, meg mondjuk en a pille sulyommal nem raulni! :DDD

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz HUTCHDB #177 üzenetére

    tisztaban vagyok vele.
    itt ertelemszeruen az utobbi evekben feltunt dzsunkacegekrol beszeltem. nem egy ilyen, mondhatni a mobilgyartasban nagy multu cegrol. ;)

    f3rdzs0: no offense, de nem tudom, milyen docogesrol, meg akadasokrol beszelsz, hasznalgatom en is a telot, ahogy tudom, es semmi ilyesmit nem tapasztalok. :U mi tobb, en csak lesek, milyen porgos tud lenni. persze lehet, hogy belakas, es tobb honapnyi nyuzas utan ez lassulni fog, majd kideru. ha lenne, mar reg repult volna vissza a forgalmazohoz.

    egyedul most ami bosszanto, ez a widget ora kesese. ugy tunik foleg akkor jelentkezik, ha hosszabb ideig nem nyulok a telohoz. gondolom a Doze-hoz lehet koze. de ha utana elkezdem hasznalni a telot, rovid ido utan magahoz ter. csak ettol fuggetlenul bosszanto.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #184 üzenetére

    Nem ismerem az OP5-ot. Atlag havi 1x szoktam restartolni a teloimat, sz'al nekem edesmindegy, mennyi ido, mig bebootol. Ha a rendszer gyors. Egyszer kibirom.

    Egde launchert meg szinten nem ismerem, Novat hasznalok. :DD
    De elhiszem, h az nem problemamentes. Hasznalj novat! ;]

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz H.Kornél81 #187 üzenetére

    Hali!
    Koszi, hogy jelezted, meg mas is reagalt ra.
    Akkor ez valami altalanos elb*szottsag lesz a widgettel. Pedig nagyon tetszene! :((

    kano: megneztem ezt a Weather M8-et, nem rossz, de a widgetjei nem annyira jonnek be.
    Mindegy, majd lesz valahogy, kitalalok valamit.
    Kapja be a hötöcö, hogy nem birja rendesen megirni a sajat kis widgetjet. Foleg, h evek ota kb vedjegyuk ez a flip-es, lapozos ora ikon... -_-"

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #194 üzenetére

    Igen, olvastam/laytam ezt a szerencsekerekes dolgot tesztekben. Nem erzem egeto hianyat, igazabol meg ki sem probaltam. :DD

    En Novazok, nekem bevalt, plusz nem szeretem felhuzni lentrol a "fomenut"/ app drawert, nekem legyen rendes "menugomb". En mar csak ilyen regivagasu vagyok. :)
    Bar gondolom a legtobb 3rd party launcherben ezt lehet allitani.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #200 üzenetére

    igen, volt egy ilyen tippem a nevebol :))

    ezt meg csak itt hagyom ejszakara... :D

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #203 üzenetére

    koszi.
    nekem is tetszik, ez nalam atlagos hetkoznapi felhasznalas. idonkent tobb skype-pal, meg mondjuk kevesebb bongeszessel.
    meg kap egy-ket hotfixet az Oreo, es en teljesen elegedett leszek. :K

    skype-nal neztem is, h ahhoz kepest, h videoztam, nem merult annyira, mint a moto-m (igaz, wifin volt, az mindig elonyosebb, ugye kvazi konstans a jelerosseg, nem ugy, mint mobilnet). nagyon jol birja a videohivast is :Y

    en is ugy toltom a teloimat mar evek ota. van egy toltofejem, ami csak 2 A-al tolt, igy joval lassabban tolti az akkut, ez is kimeli, plusz ha feltoltott a telo, ugyis atvalt csepptoltesre/lezarja a toltest. nekem bevalt. nincs nekem arra idom/erom/kedvem, h toltogessem napkozben, szamolgatva az idot, mikor jo, mikor nem, teszek ra. a telo van ertem, nem en erte.
    ja, azt a DC-t neztem en is mindig a OP-k tesztjeinel, nagyon otletes kis cucc, kar, h nincs mashol.

    na igen, ezert van nekem tok mar az elso naptol minden telomon, miota droidozok. sajna muszaj. ennek is gyonyoru a hatlapja, de eszmeletlen, milyen ujjlenyomattenger. :(

    most foliaval/uveggel szenvedek. rendeltem ra egyet, ra is tettem, uveg, jol nezne ki, de a kijelzo kozepen ilyen szivarvanyos folt lett a felhelyezes utan, mintha egy olajfolt lenne ott. tudnam, mi a tokomtol, atom tiszta volt mindket felulet. :W
    sajna ebayen meg csak kinai cumok vannak, most kezdenek jonni majd a kulonbozo protectorok, jo lenne valami normalisat kifogni.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #205 üzenetére

    orulok.
    eddig csak foliaztam a teloimat, nem volt uvegem, nem ertek hozzajuk.. akkor kereshetek masikat.
    szerintem azt meg nem gyartjak ehhez, de rakeresek.

    elvieg egy nagyon minimalisan hajlitott a szele, legalabb is tobb uveg/folia description-ben benne volt, h emiatt lesz egy pici a szelein, amit nem fed. sz'al gondolom az.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz kano #207 üzenetére

    ez nekem is erdekes, h toroltek a diakkedvezmenyedet...

    bizony, U11+ lesz a te utad! ;]

    na mi van, gyerekek, f3rdzs0-n kivul senkit nem izgat az SOT? itt sirtatok erte napokig. ;] :DDD en meg itt nagy buzgon toltottem fel tegnap este, hogy majd ozonlenek a kommentek, vagy a kerdesek, erre ehh... semmi :(

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Aktív témák