Keresés

Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Yeffy #33 üzenetére

    hát ADB csak annyira kell, hgoy accesst adj ilyeneknek. jó ha van.

    de amúgy melyikre gondolsz? a teljes fény erősre nem, amikor az egész kép megjelenik, és nem csak az AOD smart screen, ugye? a smart screen kikapcsol pár másodperc után. viszont ha felvillantja a kijelzőt (amit nem tudom hol lehet állítani, már rá is kerestem :D ), akkor azt csak attól függően fogja lezárni, hogy te hogy állítottad be, hogy hány másodperc után kapcsolja ki a kijelzőt

    amúgy feltűnt, hogy a start screen lock, csak egyszeri. ha beállítom a menüben, hogy kérjen jelszót bekapcsolásnál, akkor azt elfelejti egy újraindítás után. a céges device policy figyelmeztet, hogy be kell kapcsolnom, ha nem tenném, de érdekes, hogy ez nem egy maradandó dolog (vagy nem érzékeli)

    kb 40 perce szedtem le a töltőről, meglátjuk hogy bírja hogy egész este spotify fog róla szólni :D

    én mindig mondtam, hogy a GG5 használhatatlan, de akármikor megemlítem, csak leszavaznak. másoknak fontosabb hogy törés álló legyen, mint karc álló, mert drágább lecserélni, mint egy extra védő üveget rárakni. csak nem igazán értem, hogy minek védő üveg egy védő üvegre :D GG3 volt a sweetspot szerintem, az kevésbé karcolódott

    f3rdzs0

Aktív témák