Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    na, hat en is csatlakozom, mint friss tulaj. :B

    mar 22-en megkaptam volna, de kertem a DPD-t, hogy csusztassak at 28-ra, mert holidayen voltam Magyarorszagon.

    az elso tapasztalatok vegyesek, tobbsegeben pozitivak, par bosszanto, vagy furcsa, szokatlannl karoltve.
    nagyon bejon a fingerprinter, nagyon hianyoltam mar telobol, sokkal kenyelmesebb es gyorsabb szamomra, mint a kod utogetese. orulok, hogy jopar appnal (sajnos nem mindegyiknel, amelyiknel szeretnem) van arra lehetoseg, hogy ha be kaarok lepni, akkor user/pass kombo helyett hasznalhatom az ujjamat. herotom van az allando jelszopotyogesbol, emlekezni ra, stb.
    az olvaso egyebkent egyelore gyors, stabil, nem tapasztalok vele hibat, kezre is all tokeletesen a hatlapon a mutatoujjamnak, fel is vettem ra 2x, kulonbozo poziciokban. :C

    a telo nekem Moto X Force utan nyulank, kisse nagy, lehetne hosszaban kisebb, meg szoknom kell a fogasat, megjeleneset.

    ket dolgot nagyon fogok hianyolni a Moto-mrol, az egyik az AOD azon formaja, hogy ha elhuztad a telo felett a kezed, felvillant kb 3 mp-re az ido/ ertesitesek, stb, a masik meg az "utesallobb" kijelzo. ebben a kettoben szamomra verhetetlen marad, es hianyozni fog.
    plusz az akksi, bar ebben nagyobb, meg elileg takarekosabb a hardver, az elkovetkezendo napokban fog kiderulni, mit tud. remelem, legalabb olyan tartos lesz, mint az elozoe volt.

    a keszulek egyelore gyors, stabil, sajnos az atkoltozes az elozo keszulekemrol nem ment akadalymentesen, hiaba ajanlott fel az U11+ egy kulon appot a koltozes elosegitesehez, sajnos maguk a telepitett, bekonfigolt appok atvitelere nem alkalmas, igy kezzel huzgaltam le mindent a store-bol (szinten huztam a szemoldokom rajta, hogy hiaba van mar az elso droidos telom ota beallitva az auto backup, semmi nem tortent wifin, nem volt az sem hajlando leszedni a mar feldobott alkalmazasokat, elozo telojaimnak ez ment automatikusan, ahogy kell... :( )

    kamerat meg nem nagyon volt idom tesztelgetni, szep, gyors, rengeteg beallitasi lehetoseggel, a napokban nekiugrok tesztelgetni kicsit.

    szamomra egyik legfontosabb egy keszulekben a zenefunkciok, ebbol a szempontbol meg mindig rohadtul idegesit, h lehagytak mar ok is a jack-et. ez egy soha el nem mulo fajdalomnak nez ki. :D :((( meg ugy is, hogy kifejlesztettek ezt a speci, Type C-s uSonic fulest.
    szinten a kovetkezo napokban fogom kicsit melyebben tesztelgetni a telo audiotudasat.

    ami meg nekem szemely szerint marha bosszanto, es orulnek, ha valaki tudna valami megoldassal szolgalni, hogy hol tudnam azt beallitani, hogy a navigaciosgombok ne tunjenek el nehany mp utan, hogy allandoan plusz mozdulattal elo kelljen "huzogalni", ha navigalni akarok valamerre? :W
    nem tudom, ki talalta ki, engem irrital. legalabb lehetne kikapcsolhato vagy eldontheto...

    masik, amitol "kivagyok", hogy ugye ez dual-SIM-es, es hiaba kapcsolom ki pl a 2. SIM-et, a terero indikatora ugyanugy foglalja a helyet az allapotsavban. kikapcsolhato az valahogy?

    valamint az AOD-t nem tudja valaki, nem tudom ugy beallitani, hogy pl X masodpercenkent/percenkent villanjon fel a tartalom? eddig csak azt talaltam, hogy ha felveszem a telot, vagy non-stop menjen. ami akku szempontjabol nem hiszem, hogy szerencses valasztas lenne.

    elso korben ennyi lenne a rovid review, gondolom, majd jonne ka kerdesek, amikre ha idom engedi, valaszolok, plusz en is megosztok tapasztalatokat.

    Yeff

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Aktív témák