Keresés

Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Yeffy #21 üzenetére

    (#21) Yeffy: az akksi szerintem egy Oreo "feature". mikor az OP5-ömet felupdateltem, azon is eltűnt az amire gondolsz.
    esetleg tegyél fel valami más appot, ami hozzá ad egy notificationt a sávhoz (nem a leg elegánsabb megoldás).

    (#22) Jumbozorz: az 1.23 még nem a HDR update, de azon van a decemberi security patch, úgyhogy jó lenne megkapni. most már este van Taiwanban, szóval a HDR update biztos nem jön Decemberben (ugye tavaly OP játszotta ezt, idén Xiaomi, hogy a decemberre ígért updatet újévkor adták ki)

    nem szeretném elkiabálni, de szerintem megoldódott az akksi problémám :) este egész végig aktívnak mutatta a wifit, viszont nem mutatott wifi aktivitást a charton. szóval a wifi scanning valószínűleg ment, azt kikapcsoltam. nem tudom hogy még mindig Lawnchair pingelte, vagy valami más. emellet reseteltem a network beállításokat is.
    ugyan csak egy két órás intervallumot látok most, de amikor a Doze bekapcsolt, ott semmi activity nincs már, és konkrétan megállt az akksi fogyasztása. nem tudom hogy a Lawnchair+wifi scanning vagy a network reset segített. plusz még azt se, hogy egyáltalán segített :D de egyelőre ez nagyon bíztató. az hogy tényleg jó-e max holnap este derül ki

    f3rdzs0

Aktív témák