Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz ghiottone #7 üzenetére

    Ha lehúzod az értesítési savot akkor ott kell lennie egy ceruza ikonnak - arra ha ráböksz, akkor szerkeszthető, eltavolíthatóak a felesleges ikonok a felső savról.

    ezzel tisztaban vagyok, bekapcsolas utan egybol kitakaritottam, meg atrendeztem.
    sz'al ezt most nem ertem, mire irtad. :B
    de eppenseggel kapcsolodik: nem lehet az akksi ikonjat oda kirakni? egyaltalan uj ikonokat tudok hozzaadni, vagy itt is csak a meglevo, elotelepitett keszletbol tudok valogatni?
    neked irom, te ugye jartas vagy Motokban, a Droid Turbo 2-s widget, amit anno ajanlottal nekem, es leszedtem, ugye abban a harom kozepso korbol az egyik az akksi allapotjelzo, amit szinten hianyolok. ezen a redonyon meg csak 2 fajta akkukimelot tudok bekapcsolni (ami amugy szinten hasznos!)

    Az AOD az ips miatt nem akubarát ha állandóra hagyod, sajna ezt más készülék nem tudja úgy, mint a moto-nál kigondolták. Esetleg a dynamic notifications progi fizetős változata tudhat olyat mint az X force-on. Amúgy már az amoledes Z-ken sincs benne az értesítés pulzálása.

    igen, ezt sejtettem, nem AMOLED. ami meg beeg. nekem is a Force-on a navbar halvanyan, de mar be van egve... :(((
    orulok, ha mar akik kitalaltak, vagy legalabb is szamomra tokeletesre megalkottak, is kezdik szetbarmolni. mi a tokomnek kell mindig valamit szetkurni, ami egyszer jol mukodik, es kezre/testhezallo?? :W
    letoltottem ezt a dynamic not's appot, megnezem. de ebben a teloban vajon vannak elol olyan szenzorok, ami altal nekem a force-ban mukodott a "Jedi-mozdulat"? nem vagyok benne biztos... :F

    Nova launcherrel csak úgy tud müködni, ha itt a második opciót valasztod és megadod az engedélyt - ilyenkor dulla tapi után elsötétül 5 masodpercre a kijelző és csak utána zár, de ujjlenyomattal tudod oldani.:

    kiprobaltam, igazad volt - igy mukodik. szinten bosszanto, de ugye eddig nem volt fp-s telom, nem szembesultem ezzel a problemaval.
    koszi!

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Aktív témák