Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTI-Totya

    tag

    válasz olbeteam #17680 üzenetére

    Ez egyértelmű. Csak ha netán a munkáddal annyit keresel, hogy nem éri meg házibarkácsoldázni, akkor már megint más. Vagy ha a hétvégét nem ezzel szeretném eltölteni hanem asszonnyal meg esetleg pihenéssel........gyári munkásként még a 4genem alatt bujkáltam, 6gen alatt is eleinte, de most már inkább elviszem egy szerelőhöz és asszonnyal töltöm az időmet vagy éppen csak pihenek.
    Nem nagy tétel két gömbfej csere, de már nem állok neki mert a hétvégém többet ér pihenve.
    Hulla vagyok és szerencsére még nagyon szarul sem keresek. Nem is túl jól, de már inkább pihenek....

    150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

  • Integra

    titán

    válasz olbeteam #17680 üzenetére

    én sem fizetek takarítónőt (még), sok mindent magam csinálok, de...
    nekem erre nincsen időm, türelmem és valszeg kézügyességem sem, mert nem ezzel foglalkozom. nekem sokkal könnyebb egy minőségi, de drágább cuccot elsőre pontosan megrendelni és beszerelni, mint ha azzal tölteném az időm, hogy a garázsban farigcsálok, aztán vagy jó lesz vagy nem etc etc.
    egyszerűen nem megy, és nem is akarok ezzel foglalkozni. már elsőre biztosra megyek, és az esetek 90%-ban ez be is jön. másképpen gondolkodunk, amíg te csak pénzben mérsz és összegzel mindent, addig én együtt számolom a pénzt, az időt, a szabadidőm, a befektetett energiát, megtérülést, nyugalmat és biztonságot. mások a prioritások és a szabadidőmet is másképp osztom be, abból meg nagyon kevés van. és a végén nekem ez így sokkal olcsóbb.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák