Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz tordaitibi #91895 üzenetére

    De a Te általad említett családi ház 3x125A-én van mérőóra. A 3x63A GEO csak úgy lehet "GEO" hogy van rajta mérőóra. A másik 3x63A is van mérőóra...vagy tévedek?
    Mert ez azt jelenti hogy kifizetik amit fogyasztanak. Az nem pazarlás ha kifizetik.
    Ahogy a síkmágnesek sem pazarlás, mert az meg szinte semmit fogyasztanak.
    Erről beszélgettünk feljebb, ezért örültem hogy kiírtad a tényleges wattos adatot ami alapján lehetett egyet kalkulálni, nem beléd szálltam, ezért nem értem ezt a komment folyamot. :D

    Azok a 40 éves pazarló és kényelmetlen liftek, amik után az egész ország fizet, viszont tényleg gond, mert ha nincs mérőóra, nincs kontroll, nem lehet velük rendesen tervezni.

    Az általad felvázolt felső 10ezer családi ház, az nem véletlenül felső 10 ezer. :P
    Nincsenek 100ezres számban 3x125A-es családi házak, beleértve a bitcoin farmereket is...illetve ők sincsenek már. :D
    Még a drog gyártók lehet bujkálnak szép fogyasztásokkal vidéken, csak le ne bukjanak amikor épp UV izzót vesznek, mint ahogy egyik ismerősömet feldobta a dílere, hogy a többi 9 ügyfelét mentse. :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák