Új hozzászólás Aktív témák

  • y@g4n

    tag

    Raktam bónusz akkumulátorokat harman kardon onyx studio 4-be, a következő alapján: [link] ( párhuzamosan kapcsolt akksik pozitívja az eredeti cella protective pcb pozitívjához, negatívja hasonlóan )
    4 darab cella.

    Jelentős javulás tapasztalható üzemidőben, még nem volt lehetőségem elég hosszan hangosan hallgatni, nem gyulladt ki töltés közben, viszont!

    Forraszthatatlan volt (számomra) a cella pozitív terminálja, így egy elég gány megoldással oldottam meg, vannak biztonsági kieresztőnyílások a tetején a cellának ((vent) : [link] -a tetején kb látszik ezen pl 4 darab ) és ezekbe dugtam be prototype breadboard kábelek "szuronyát", kettő nyílásom volt, egybe raktam kettő kábelt, tehát 4 kábel/cella.

    Maradt hely a kábelek mellett (nem sok az szent), nem torlaszolják el teljesen a nyílást, kérdésem hogy jelenthet-e ez veszélyt? Maguk a kábelek sztem bírni fogják az a négy összesodorva egész értelmes vastagságú, a kérdéses a cella tetejének a ?karcolódása?.

    Protective cellákat használtam, van bennük pcb.

    हरि बोल | हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे ह रे

Új hozzászólás Aktív témák