Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    Topikgazda

    válasz fehér_ember #116256 üzenetére

    Néha megéri várni egy jobb környezetért. Voltak, akik évek után próbálták ki, amiket a szakmai közösség eleve tudott, gondolok itt a vaktesztre (amin végül emberséggel, magyarázkodás nélkül buktak), illetve a teljesen digitális, esetleg DSP-zett rendszerekre (amitől pedig leesett az álluk, hiszen távol tartották magukat minden hasonlótól évtizedekig, mintha most próbálnál először UHD OLED-et a CRT után).

    Nagyon sajnálom, hogy ezek az emberek a múltjukat szégyenként élték meg, ami után eltűntek vagy akár törölték magukat. Mindenki mond banális baromságokat, én is vezettem már le olyat, hogy miért fontos a tápkábel, csak egy sokkal okosabb mérnök értelmesen elmagyarázta, hogy miért hibás a teóriám, majd vakteszteltem is alaposan, végül evidens volt, hogy a tápkábel is hülyeség. Ezt letudtam egy korrekcióval és bocsánatot kértem attól, aki miattam (szerencsére csak minimális) anyagi kárt szenvedett, és el is lett felejtve.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák