Új hozzászólás Aktív témák

  • ThePoweR

    senior tag

    Hy!

    Nekem elég bonyorult problémám van! Na szóval azzal kezdődött hogy vettem még egy GB memóriát aminek más az időzítése, de ugyan olyan márka mint ami volt! ennek következtében mármint hogy más az időzítés a két memória között, (manuálisan beállítottam) a windows nem volt hajlandó elindulni beboot-olt csak amikor az üdvözlő képernyőnek kéne bejönnie semmi csak fekete képernyő és olyan 30sec múltán kikapcsol a monitor majd újraindul a gép! Aztán akkor elhatároztam hogy újratelepítem az oprendszert! Az a probléma hogy berakom a windows cd-t akkor megkérdezi ugye hogy cd bootoljon e megnyomok egy gombot kiírja hogy Számítógép hardverkiépítésének vizsgálata aztán eltünik és fekete képernyő és ennyi! Aztán újra se indul meg semi csak ott áll! De viszont úgy van hogy van egy 30GB-os elég régi ATA 133-as vinyóm a rack-ben meg a most szóban forgó 250GB-os WD S-ATA vinyó! Ha a rackben lévő vinyót bekapcsolom és úgy bootolok cd-ről akkor felrakja csak nem indul be a 30GB-os vinyó nélkül mert arra rak néhány fájlt! Tehát mi lehet a probléma? Egyébként már a vinyóval volt probléma és garanciálisan ki lett cserélve!

    Összegezve: a 250GB-os WD vinyóra nem tudom felrakni az oprendszert csak a 30GB-os segítségével vagy csak arra!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák