Új hozzászólás Aktív témák

  • polarobi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám akadt, hogy telepítettem egy angol windows-t (mert csak utólag jutott eszembe, hogy nekem nem angol kell :C ), aztán egy magyar verzióval frissítettem a rendszert. Na itt jött a probléma. Még az angol verziónál csináltam 2 partíciót a winyóra, egy 40 és egy X GB-ost. C: és E: lett a kódjuk, ha jól emlékszem, mert a D:-t elhappolta a másik winyó egyetlen partíciója. Na már most a szentem csinált egy olyat, hogy ami rendesen C: lenne, az valójában az E:, ezért az Easeus-ban úgy nézett ki, hogy C: - Boot, az E: pedig System. Na mondom wow, alakul. Ez úgy néz ki, hogy az egyiken van a Windows, minden egyéb cuccával, kivéve a Boot.ini és társai, ami a másik partícióra került. :C Az újraletelepedés közben/után - nem tudom pontosan - már jött egy gyönyörűen búgó hang az én drága kis winyóm irányából, amit azóta is művel, a napi első bekapcsnál. Akkor Reset, és megy is, minden gond nélkül. Na most ilyen hangokat nem művelt még, és kimondottan zavar. Gondolom zúzott az olvasó egyik partícióról a másikra, hogy a különböző rohadt fájlokat megtalálja. Azóta próbáltam helyrehozni. Letöröltem minden partíciót, csináltam csak egy 40 GB-t, és arra rá a Win-t. A többi mittomén X GB, az még mindig Unallocated.
    És mégis csinálja a mocsok. Mi tévő legyek?
    3 lehetőséget látok, ebből egy píztárca kimélő, ill. hát 2, ahogy vesszük. 1. mondtok egy okos dolgot, hogy hogyan tudom megorvosolni, 2. irány a doki (szervíz), 3. kuka.
    Nagyon megköszönném, ha tudnátok vmi jót mondani.

    10telet

Új hozzászólás Aktív témák