Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    Sziasztok!

    Csikosmalac irányított ide azt mondta itt van leírás hogy az ő általa használatra javasolt triót beállítsam telepítsem
    MPC-HC + LAV filter + MadVR. Ezek nekem már letöltve a telepítésre, beállításra várnak.

    A topic összefoglaló jó nekem erre a célra ha: Erős PC + Samsung Full HD 1080P monitor
    Nvidia GTX 1060 6GB videó kártya. Eddig mindent VLC-vel játszottam le de néha a jobb minőség miatt töltenék le FHD filmet erre írta Csikosmalac:

    "A HDR-t nem támogatja a monitorod, de ez nem probléma, mert a HDR-t elég profi módon lehet SDR-be tone mappingelni, így nem lesz fakó, sőt bizonyos esetekben akár még szebb is lehet a végeredmény mintha az SDR 1080p release-t használnád, főként hogy az UHD videók mindig a legújabb transzferből vannak, az SDR anyagok pedig sokszor elavult gyengébb forrásból."

    Tehát nincs TV! Jó nekem az összefoglalóban leírt beállítás, vagy erre a MPC-HC + LAV filter + MadVR. combóra van más beállítási leírás itt a fórumon amit javasoltok hogy az alapján telepítsek? Amatőr vagyok a témában, eddigi pályafutásom során BS player, VLC, MX player,
    Windows okosított média player elég volt mindenhez. Az utolsó években simán a VLC is, de a
    FHD hdr rendes nem fakó lejátszása már gond.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák