Új hozzászólás Aktív témák

  • HdRew

    őstag

    Porszívó hsz

    Sziasztok!

    Jelenleg van egy Philips PowerPro Aqua a lakásunkhoz, 3-an vagyunk, a feleségem, én, és a mopsz kutyánk. Finoman szólva sem vagyok/vagyunk megelégedve a mostani porszívóval, így az utóbbi időben nézelődtem a piacon. Illetve mopszunk az év 365 napjában vedlik, most különösen, szóval mikor alkalomadtán a kocsiban visszük a kutyát, akkor hagy bent némi szőrt, így a kocsit is szívesen porszívóznám az új kiszemelt termékkel. A lakásunk 80 nm. Jelenleg nincs szőnyegünk, sokat nem is tervezünk a lakásba.

    Láttam korábbi hsz-ekben, hogy a Dyson csendben kivette az absolute termékéből a tartozékokat és cserébe lett egy absolute gold és egy total clean variáns is mellé. Azért remélem az absolute-ban még van pótakkumulátor, vagy már azt is kivették? A többiben nem ír róla, hogy lenne. Az absolute-ban a hair screw motorizált tisztítófej már nincs benne, csak a totálban, érdemes lenne akkor azt beszereznem egy mopszhoz, vagy elég kicsi a szőre ahhoz, hogy ne legyen rá pluszban szükségem?

    Mindenesetre 99%-ban a Dyson V15 detect absolute lenne a választásom, kérlek erősítsetek meg benne. :)

    Köszi szépen a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák