Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz fehér_ember #136 üzenetére

    Furcsa, de már így tizenvalahány órai járatás után is javult az isotek sequel kábel. Ezért tegnap késő délután kicsit már fülelgettem a rendszerem hangját. A premier is be van még kötve, az még maradt a dac-nál, a sequel meg az erősítőbe került (mert az több szuflát igényel, talán ott hamarabb bejáratódik).
    Hát érdekes dolgot tapasztaltam, úgyhogy ezen ezüstözött tápkábelek miatt a múltkori készülék összekötős kijelentésem, már át is húzandó; mivel sajnos (vagy nem sajnos) de nagyon úgy tűnik, hogy mostmár a drága monokristályos réz+ezüst hibrid interkonnektem magasba húzóvá viszi a hangzást. Eddig, amíg réz tápkábelek voltak, addig azzal szólt jobban a rendszer. Most hogy ezüstözöttek lettek a tápkábelek, így meg már nagyon úgy néz ki, hogy inkább az ezüst nélküli készülék összekötő a megfelelőbb.
    Hát ezek szerint akkor mégsem kell mindenhová az ezüst is :F , hisz nálam tápkábel és készülék összekötő vonatkozásában már "ütik" egymást. A hangfalkábel az réz volt, mindkét esetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák