Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    Sziasztok

    Kitaláltam magamnak, hogy karácsonyra házimozi rendszert veszek. Jelenleg egy Denon kis sztereó erősítőm van két hangfallal, erről megy a zene és a film is. Innen lépnék tovább valami térhangzás fele :) Ja és mert hogy sokszor van, hogy a beszédet nem lehet hallani egy film alatt, mert az halk, a környezet meg hangos. Nem tudom ez miért van, de szinte folyton kell játszani a hangerővel egy film alatt... Mediapalyer-em van (asus oplay), ez van a Denonnal összekötve.

    Adott egy 20nm-es szoba, de az egyik fala hiányzik, mert egybe van nyitva a konyhával meg az előtérrel.. Hátha ez fontos :) A mostani hangfalak mögött van kb 10cm hely a falig. Nem tudom, hogy mit szeretnék.. nincs márka hűség, bár a Denont nagyon megszerettem... Alapvetően írtózom ezektől a tenyér méretű kis hangszóróktól szettektől, legyen az bármilyen márkás is. Nem tudom miért. Talán mert azt hiszem, hogy a rendes hang az az 1m magas dobozoknál kezdődik. (vagy nem? :) ) Bár a Denonhoz is kb 30 centi magas hangfal van, rendesen tud szólni... szóval szeretnék tanácsot kérni, merre induljak... kb 150.000 Ft körül (lehet több ha megéri) szeretnék rákölteni, ami viszont nagyon fontos, hogy a hangfal nem lehet fekete :) Valami világos fa vagy fehér.. de fekete nem. Assonyom parancsa :D Az erősítőn nem tudom a LAN mire jó, lehet vele netrádiózni? Vagy van már más tudomány is, pl megosztott mappából film lejátszás? Tart már itt a technika? :)

    Ennyit tudok most elmondani.. kérem kapcsojja ki :)

    laca

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák