Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz bajnokpityu #79746 üzenetére

    Arra gondolsz, hogy milyen (2.0 vagy 3.0) USB port? Vagy ha nem, akkor pontosabban?

    (#79748) devil-k:

    A gyakorlatban úgy néz ki, hogy a NAS egyik USB portját összekötöd egy USB-s DAC-kal (vagy USB-s DAC-kal egyberakott erősítővel) vagy egy USB --> S/PDIF átalakítóval, olyannal pl. amit Toobee is (#79750) linkelt. Ha ez megvan, akkor felrakod a NAS-ban az Audio Station-t a csomagkezelőben. + Okostelefonra, tabletre felrakod az Audio Station app.-ot és otthoni hálózatban, wifin keresztül vezérelhető ezekkel az eszközökkel. Az alkalmazásban tallózható a NAS 'music' mappája (idnexelt) vagy azok a mappák, amikre azt adtad meg az indexelés alatt, hogy zenét (is) tartalmaz.

    (#79751) devil-k:

    Igen, jól értelmezted. :K Számít az USB kábel minősége. Kb. ugyan annyira, mint a koax kábel minősége.

    A távolság viszont sajnos túl nagy, így tényleg felejtős. :(((

    (#79753) ricsik:

    Igen, próbáltam. Mióta megvan a NAS szinte azóta használom is így. A NAS tudja az USB2.0 audio-t azaz ki tudja magából adni USB-n akár a 24/192-őt natívan (elméletileg, nem tudtam még eszköz híjján ellenőrizni tényleg így van-e). Az olyan hangkártyákhoz, amikhez nem kell driver, vagy csak az előzőleg említett USB2.0 audio driver kell, azokkal kompatibilis. Van kompatibilitási listájuk is. Itt szét tudsz nézni, + rá lehet keresni különböző fórumokon, hogy adott eszközzel megy-e. Nem csak nekem jutott ez eszembe. :)

    Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

Új hozzászólás Aktív témák