Új hozzászólás Aktív témák

  • hétalvó

    addikt

    néha az embernek meg kell követnie magát ;)

    szoktam szidni a saját erősítőmet. többek között, mert a szoftvere elég érdekes dolgokat képes csinálni. nem vagyok amatőr az első dolgom mikor hazahozok valami új készüléket frissítem a szoftverét és időnként ellenőrzöm. így volt ez az lx-76-ommal is. pár napja már kezdett nagyon elegem lenni belőle. dehát erősítő szerint nincs szoftver upgrade mondja az Ő. nem adtam fel felmentem a weboldalukra support-firmware 2012.dec a legújabb ááá mondom ez már régóta fenn van, de azért nézzük már össze mi van a gépben, megjegyzem 2013 nyarán vettem és láss csodát a weboldalon frissebb volt.
    nem írnám le, hogy a telepítésével is megszívatott, de csak összejött reset, kihúz konnektor combo után.
    egyenlőre úgy tűnik amivel nekem bajom volt azt megoldották, akkor úgy tűnik most boldog vagyok :K

    szóval PIONEER tulajok érdemes megnézni a weboldalon a firmware-ket nem értem miért, de írja is ,hogy csak usb-ről tehető fel. kérdezem én, átlag user hol teszi ezt meg?

    https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Új hozzászólás Aktív témák