Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz BBéci #50884 üzenetére

    Tudom, hogy nem akarsz nekem rosszat, ezért nem értettem a kissé mord megfogalmazást. Így hogy kifejtetted már más.
    Én nem látom ilyen vészesen a helyzetet. Sajnos feltehetően az életben nem fogok ennyi pénzt költeni hangfalakra. Nem tudom mennyire lesz komoly hobbi. luxus számomra a HM audió része. Első körben úgy érzem a jelenlegi (40+98+75k) ráfordítással ki tudom puhatolni, hogy fogok-e komolyabban foglalkozni ezzel a jövőben. Amennyiben igen, biztos beruházok egy jobb 5.0-ra, Már bekerült a topic a könyvjelzőim közé. Csendben olvasgatni fogom,és ha találok valami jót, akkor nem fogom vissza magam. :)
    De jelenleg ennyit tudtam rászánni. Szerintem nem fogok sokat bukni a Jamon, egy esetleges feljebb lépésnél.

    (#50885) FefeeX:
    Nem tudom milyen burkolat van a helyiségben. Van egy úgynevezett burkolatváltó nevű dolog, ami a küszöb helyére megy. Ezen középen alul van kábelcsatorna kialakítva, vagy ha nincs, akkor is simán át lehet alatta vezetni bármit. Szerintem ez a legkulturáltabb megoldás. Nem látszik, és nem növeli meg a kábel hosszát.

    Elég sok kivitel van belőle. Nálunk konkrétan ilyen van. Nekem annyi előnyöm van, hogy pont most újítok fel. El tudom szépen rejteni a kábeleket szinte bárhova.

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák