Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    Sziasztok,

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, szeretném lecserélni a tisztességben megöregedett Yamaha RX-V550-es erősítőmet valami új / használt házimozi erősítőre. Leginkább filmnézésre kellene csak, és sajnos úgy néz ki hogy most a hangfalaknak maradnia kell (budget hiány miatt): HECO VICTA 5.0 szett.

    Az alábbiak versenyeznek:
    - Pioneer VSX-921: (használtan) VSX-922 (esetleg újonnan): a szívemhez ez áll a legközelebb, hiába a leggyengébb a mezőnyből (értem ezt a hangminőségére). Anno Pioneer CDJ-100-asokkal diszkóztam, riszpekt for Pioneer! :D Még soha nem volt Pioneer-om otthon, elég erősen szeretném pótolni ezt a hiányt...
    - ONKYO TX-NR616: a legerősebb a mezőnyből, hangja csak kicsit marad el a DENON AVR-2113-től, de funkciókban gyakorlatilag mindenkit lesöpör a porondról. Gyakorlatilag ez a best buy a három közül, legalábbis az AVLAND teszt szerint. Viszont a fórumokon utánaolvasgatva rengeteg gond van a HDMI vezérlésükkel, sokat vissza is vittek gariba. Szóval elég risky, nekem pedig sem időm / sem türelmem / sem energiám nincs ilyenekkel szívni! :DDD
    - DENON AVR-2113: teszt szerint ennek a legszebb a hangja, de megmondom őszintén valamiért nem szimpatikus.... :B nem tudom miért, egyelőre megmagyarázhatatlan okokból, lehet hogy csak a betűk nem tetszenek rajta...

    Kb. ez a scope, se többet, se kevesebbet nem szeretnék áldozni rá. :K
    Ha lehet akkor ne ilyeneket írjatok hogy ennyiből lehetne venni egy 10 éves ROTEL sztereót ami aztán audiofil...nem érdekel az audiofil...eleget ültem annak idején mélyládák társaságában hogy ne halljam meg a hangzásbeli különbséget pl. Dali Concept és Dali Zensor hangfalak között...you know what I mean... :DDD

    Véleményeket előre is köszönöm... :R

    [ Szerkesztve ]

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Új hozzászólás Aktív témák