Új hozzászólás Aktív témák

  • Fail3D!

    addikt

    válasz BBéci #31553 üzenetére

    az az en fetisem:) igyis kordaba tartom magam sokxor bar amire hasznalom meg lehet rajta kicsit csiszolni, hogy ne alljon enniybe... Ertem, bar mivel eddig annyira nemfoglakoztatott ilyen szinten a hangzas illetve a topikot se kerestem eddig, igy nem is gondolkoztam 50k nal nagyobb koltsegbe hangcucc teren, igyis kb 80k nal tartok mar...:) Viszont meghozta a kedvem egy viszonylag jobb minoseg osszeallitasa igy elkepzelheto, hogy meg kb 100, max 150k ig veszek hozza szettet. A kabelezesre biztos nem fogok 10000-ket kolteni, ennyire nem hiszem, hogy megszalott leszek illetve azt a penzt inkabb masra fogom kolteni. Igyis felek attol ha 1-2 ev mulva jon a gyerek, hogy fogom tudni majd ezeket hasznalni, hogy ne menjen nagyon a kapcsolat rovasara:) Kabelrol jut eszembe: ezeknek a dragabb szetteknek mintha dugos csatijuk lenne, sima csipetetos kabelt nem is lehet ezekbe rakni?

    (#31555) Sefter ertem, szoval 150k-t gondolom ezek a hangfalak nem 1-2 evre szolnanak es az eddig ismert hangzasvilagomat egy eletre megvaltoztatna:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák