Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    Lenne egy gyors kérdésem. Az erősítőm a PC-re van kötve, viszont - mivel alaplapi hangkártyám van - csak analóg módon, mezei RCA kábellel. Vagyis csak sztereo hang megy az erősítőbe. Most jön az, hogy veszek egy hangkártyát. A kérdésem: Milyet? Mennyire minőségit? Elég csak egy néhány ezres (max 5), amin van optikai kimenet, és akkor optikai kábellel tudom rákötni az erősítőmre. Vagy vegyek egy komolyabbat, mert azért befolyásolja a kapott hangot? Az a komoly is csak annyira komoly, hogy kb 12 rugó lenne használtan (újonnan 20k, ASUS Xonar DX), de az eladó csak jövő hónap elején akar megválni tőle. Vagy megteszi egy olcsóbb is?

    Amúgy meglett a DALI CC. Brutál. Tudtam a méreteit, de még így is meglepődtem. Ilyen igényes megépítést... És elvileg ez még mindig csak egy alap center, legalábbis a Dalinál mindenképpen. Mondjuk kicsit mintha el is nyomná a többi versenyzőt, mármint hangban, de ezzel még azért várok egy kicsit. Majd úgyis a többit igazítom hozzá idővel. De egyelőre kell egy hangkártya.

Új hozzászólás Aktív témák