Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz Mankó #148400 üzenetére

    Saját vélemény! Szeintem aki 2 méterről néz 65 colos tv-t az nem normális... Ott már a fejed is kapkodod, mert egyszerűen akkora a képfelület olyan távolságon, hogy nem kényelmes.
    2.8 - 3 méterről már azt mondom rendben van. 75 meg hol van ehhez. De igazából mindenki olyan tv-t vegyen meg annyiról nézze, ami jólesik.
    Én a 49-es Sonymat nézem kb 2.3 méterről, és pont megfelel nekem, nem is kell nagyobb, 123 centin azért az ember elvan.
    XE9005 Sonym volt, így meg tudlak nyugtatni hogy nagyon jó, főleg a mozgásrészeknél jönnek ki a különbségek, nem beszélve a képminőség is látható. Viszont ha ráér a black friday-ig, akkor ne ezt vedd meg, hanem az XF9005 öt.
    Én is váltottam, nekem szembejött egy lehetőség amivel kis költséggel tudtam kihozni a váltást, és más kávéház a kettő, nem beszélve az xe széria már nem kapja meg az android 8.-ast, az xf meg igen, mivel idei modell.
    Média lejátszónál himedia q10 prom van, egy popcornról váltottam, pont azért mert ott nincs megoldva a 4k 60hz. Röccenésbmentesen játsza le a 4k tartalmakat és mindent amit a lejátszó tud... Természetesen nem raktam bele vinyót, mivel a q10 pro-ba lehet, ezért egy 718+ synology nas 8 terával ott dorombol alatta arra töltöm le a 4k tartalmat és belső hálón játszom le a filmet a q10 pro segítségével.
    Nálam a rendszer központi egysége egy sr 7012-es 4k-s marantz avr-- erre kötöttem mindent hdmi-vel (ps4, himediaq10) és ez megy a tv-be... Természetesen figyeltem a hdmi premium 2.0b szabványra, mivel az erősítőm tudja a 4K 60p 4:4:4, 4:2:2 or 4K 60p 4:2:0 10 bit video jelet, ami a ps4 prohoz szerintem elengedhetetlen

    Remélem sikerült segíteni:)

    [ Szerkesztve ]

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák