Új hozzászólás Aktív témák

  • leon11

    tag

    Visszatérve a tegnapi kábel vitára, egy friss élményt megosztanék Veletek.
    Egy ideje kerestem erősítőmhöz tápkábelt, itt is ķérdezve ki mit ajánl meghallgatásra. Volt aki megsźólt, hogy 50-60 e minek költenék rá. Nem ma kezdtem, van tapasztalatom e téren és egy jobbacska Furu s35 nano kábelt váltottam volna. BBéci tanácsát is megfogadva kipróbáltam az általa ajánlott kábelt és még jó párat. Aztán maradt egy felsőbb kategóriás Furu ródium csatikkal. Bejáratás végett az elosztó elé raktam, mivel több elektron szaladgál, 6 eszközt hajtva. Első döbbenet a tv-n jelentkezett, ami természetesen kalibrált értékekre van belőve. A kontraszt megnött a színek élénkebbek, erősebbek és teltebbek lettek, az a hú b....meg különbséggel. Tátott szájjal bámultam egy ideje, mikor belépett Asszonykám aki szintén a tv-re tapadt és ezt mondata "De durva! Nagyon jó képe van a tv-nek. Mit csináltál vele?" Na ez volt egy visszaigazolás, mivel Őt a kütyüim abszolult hidegen hagyja, nem lát nem hall soha semmilyen különbséget..
    Az elosztóban az új kábel közvetlenül az emlitett furu nanot váltotta, ami már korábban hozott látványos javulást, de nem ekkorát. Hangban is nagy az előrelépés, még így is, hogy az új az elosztóban van és az erősítőben a régi kábel dolgozik.
    Az ateistáknak: persze erre sincs műszaki, technikai magyarázat, egyszerűen jobb, de csak Szerintem!

Új hozzászólás Aktív témák