Új hozzászólás Aktív témák

  • Sefi84

    senior tag

    válasz liszi70 #131036 üzenetére

    Ez így van!

    Nekem is volt nem egyszer olyan esetem, hogy elektroműszerész és nagyon tanult műszaki ismerősöm, közölte, hogy a tápkábel nem változtat a hangon.
    Adtam neki egy Siltech tápkábelt, hogy próbálja ki, azt mondta, hogy ki sem próbálja, mert nem lehet különbség, hisz csak áram megy át rajta.
    Nagy nehezen bekötötte, mert alá akarta támasztani az igazát.
    1 hétig meg sem mertem kérdezni, hogy mit halott vagy egyáltalán kipróbálta-e.
    Felhívtam, hogy Mi a véleménye?

    "Nem, hogy Ő, de a felesége kérdezte meg tőle, hogy mit csinált a rendszerrel, mert olyan jó dinamikus és tiszta, azt hitte erősítőt cserélt (15 évente teszi, nem egy cserélgetős fajta azt hozzá kell tenni) :)"

    Ezután csak annyit kérdezett, hogy mennyivel jön és nem adja vissza, azóta sem tudtam olyan tápkábelt szerezni, de nála azóta is szolgálatban van :)

    Nálam is megfordult minimum 15 féle az évek során és mindnek más a "hangja".

    Házi-mozi erősítőben pedig, nehéz überelni az Arcamot, 30 erősítőm volt az elmúlt 10 évben, de mindig az a vége, hogy annál kötök ki.
    Lágy, de mégis ütős, meleg (érzelmekkel teli) hangzása van, amit sok gyártó meg sem tud közelíteni...
    Milliós erősítők persze igen, de maradjunk a földön árban, mert azt nem halandó fizetésből élő embereknek találták ki.

    Házi-mozi mindenek felett!!! :)

Új hozzászólás Aktív témák