Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi0808

    senior tag

    válasz Ragadozó #128941 üzenetére

    Igen, arra én is átmentem, de ők is jöttek, hogy hangos nálunk a mozi :D
    Lehet, hogy ez normális helyen az is jó volna, de mint mondtam ez egy reklám a cégeknek, akik csinálnak hozzá egy rögtönzött show-t, amit hirtelen össze lehet dobni.
    Épp nem rég volt itt nálam Red75 (Attila) és ő is mondta, hogy mennyivel jobb volt ugyan ez a rendszer, nálam, mint a kiállításon. Jóformán itt az első 3 üléssorra betudom lőni úgy a rendszert, hogy jó legyen, ott 6x5 üléshelyre kellene belőni, hogy mindenhonnét egyformán szóljon, na ez lehetetlen, főleg ott és ennyi időalatt.
    A másik a kábelezés, mint tudjuk legalább egy 2000Ft/m kábel már ér valamit, most ott ha mostani Atmos kiépítést nézzük 11cs (+2sub) kábelt kell kikábelezni, ami kb vagy 150méter és nem tehetem (tehetjük) meg 300eft értékű kábelezést szétvagdosok méreterekre. Ez van, egy kis cég vagyunk, de legalább az agyunk sincs elszállva az árazással :) Most már tényleg bocs az offért, ez már nem tartozik ide.

    Ami már nem off, hogy Nadtom nappali átalakulást moziszobává figyelmesen követni fogom. Én már a lelki szemeimmel elképzeltem a sötét falszíneket, szalag függöny sötétre cserélését, darabszönyeget a vászon előtt, az Atmos kiépítését és a virágok transzportálását a szobából :D

    Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K Zidoo Z2000 Pro Anthem AVM70 15.2ch. EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500. MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5 SVS SB4000 2db.

Új hozzászólás Aktív témák