Új hozzászólás Aktív témák

  • gyraph

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy új erősítőt filmhez és játékhoz. Zene hallgatáshoz is használnám az új rendszert, de azt fejhallgatóval szoktam…van egy Grado sr60-am, nem nagy kaland, de nekem bőven elég.
    Többek között a hálózati elérés is fontos lenne és 5.0 vagy 5.1-es rendszert szeretnék. Ezeket az erősítőket néztem ki, sajnos a pénz, meg a totál hozzá nem értésem a szűk keresztmetszet.
    Szoba 20 m².

    -Harman Kardon AVR 161S
    -Pioneer VSX-824-K
    -Onkyo TX-NR535
    -Yamaha RX-V479BL

    Valamiért a Yamaha felé húz a szívem. Sajnos nem mindenről találtam tesztet, vagy ha igen sokszor nekem túl „szakmai”. Ezek az erősítők megközelítőleg azonos árban vannak és ennél többet most nem is áldoznék erre a mutatványra. Szóval szerintetek melyiket és miért, vagy miért ne?

    A másik része a hangfal rendszer…na itt viszont teljesen el vagyok tévedve.
    Ideiglenesen vennék hozzá pénz szűkében egy szettet, aztán egy év múlva tovább lépek.
    Szóval gondolom a két kommersz fos, de most ezek jöhetnek szóba.

    -Onkyo SKF 4800+SKS 4800
    -Magnat Monitor Supreme 800 +100+250c

    Az a baj, hogy nem tudom, hogy érdemes e ebben az ár kategóriában 3 utas hangfalban gondolkodni, de műanyag kis dobozkákat nem akarok. Nem igazán van ezért a pénzért jobb… A kérdés itt is ugyanaz: Szóval szerintetek melyiket és miért, vagy miért ne? Esetleg ár kategóriában jobb vétel?
    Még egyszer mondom…analfabéta vagyok ezekhez a rendszerekhez/hangfalakhoz. Minden segítséget előre is köszönök.

    ''tavaszi fáradtság, nyári punnyadás, őszi levertség, téli álom...''

Új hozzászólás Aktív témák