Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Tamoo #117496 üzenetére

    Egyetértek,nem jól fogalmaztam.Én is amikor elkezdtem keresni akkor olyan vasakat néztem amiken nem volt,és az ég világon semmi bajom nem volt velük,sőt.Aztán elkezdtem gondolkozni rajta,hogy nem szeretnék váltani egyelőre ezért inkább egy olyat veszek amin van már,3d viszont teljesen hidegen hagyott.Hozzáteszem jelenleg a hdmi-t arra használom a vason hogy a menübe lépjek,ergo semmi értelme nem volt most még,de inkább legyen mint ne,ha a későbbiekbe elfogna valami.
    Lényeg hogy szerintem jó vételt csináltam,akár értek hozzá akár nem olyan gépeket néztem amik jók abba az árba,és tudom használni a keresőt is itt és google is,így nem volt nehéz dolgom,utána már csak manualt olvastam hozzá és kész is volt a képlet,szóval egyre ment a dolog.Ha valami szart vettem volna(nyilván kinek mi a szar persze) akkor egyetértenék MasterMark nem is tudom minek hívjam,megpróbálom finoman megfogalmazni,véleményével(távol állt attól,inkább kekeckedés volt),de én nem ülök fel a cyber világba ezekre. :)

Új hozzászólás Aktív témák